H. Wijnands nam de junioren A onder zijn hoede, hetgeen medio november werd overgeno men door D.D.W. de Groot. Ter versterking voor de laagste junioren werd op part-time basis H. Bergsma voor een jaar ingehuurd. Alle trainers verdienen veel lof voor de wijze waarop zij dit jaar wederom ondanks problemen, alles tot een goed einde wisten te brengen. Hulde namens het Bestuur. Van bovenstaande heren waren K. Linder, A. Kohn, B.A. Hulshoff, L. van Gaal, H. Wijnands en B. Haarms bij ons in volledige dienst en de anderen op part-time basis. MEDISCHE STAF Op 1 juli 1988 bestond de Medische Staf uit de heren: Tijdens het lopende seizoen 1988/1989 deden zich door privé omstandigheden nogal wat wij zigingen voor. A.B. Stibbe gaf te kennen per 1-1-1989 te willen ophouden. Zijn werkzaamheden werden, na selectie van een commissie van medici, voortgezet door J.M.M. Bosman als clubarts. Namens het Bestuur aan de heer Stibbe hartelijk dank voor zijn werk voor onze vereniging en veel succes met zijn gekozen richting in de medische wereld. Verder werd masseur S. Vonk wegens ziekte vervangen door F. van Deursen en werd as sistentie verleend door R. Wormhoudt. Het medische team had dit seizoen veel ernstige blessures te behandelen van zowel contractspelers (R. Willems, D. Hesp, J. Wouters, S. Pettersson, P. Larsson van de A-selectie) als senioren- en jeugdspelers. Voor keuringen van de A-selectie spelers voor het begin van de competitie en tijdens het sei zoen het geven van medische adviezen konden wij wederom een beroep doen op het St. Lucasziekenhuis, waarvoor hartelijk dank. A.B. Stibbe Dr. J.N. Keeman P.H. van Dord R. Koster S. Vonk Clubarts St. Lucas Ziekenhuis Fysiotherapeut Masseur Masseur 65

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1989 | | pagina 71