De heer Thans vraagt of het mogelijk is wat zitplaatsen te creeëren op het 3e veld Voor land; zijns inziens moet dit toch mogelijk zijn door bijvoorbeeld het hek aldaar naar ach teren te verplaatsen. Tevens is hij van mening dat het vertoonde spel op dit veld meer vreugde aan de toeschouwers biedt dan dat wat de laatste tijd op het hoofdveld wordt geboden. De heer Been antwoordt dat dit verzoek reeds enige jaren geleden is ingediend bij de Dienst voor de Sport doch dat hier geen toestemming voor kon worden verleend, aange zien men de benodigde opslagruimte aldaar nodig had en dat het hek niet naar achteren kon worden geplaatst i.v.m. de doorgang voor machines van de Dienst voor de Sport. De heer Thans zegt dat hij toch blijft komen kijken maar dan wel zijn eigen kruk zal mee nemen. De heer Buskermolen zegt blij te zijn met de lijst van gegevens van de kandidaten voor de ledenraad die hij bij aanvang van de vergadering mocht ontvangen, maar vindt het niet verstandig dat deze gehele lijst wordt voorgelezen. Wel had hij graag vermeld willen zien welke rol de kandidaten zouden willen vervullen in de ledenraad. Eveneens wijst hij op het feit dat het bezoek aan de ledenvergadering nu weer enigszins teruggelopen is. Hij vindt het een taak voor iedereen hier aanwezig om zoveel mogelijk leden mee naar de vergadering te nemen. Gaarne verneemt hij het standpunt hierover van het Bestuur. Overigens vindt hij het onbegrijpelijk dat Ajax 3 op dit moment normaal traint inplaats van dat deze training vervroegd is. De heer Schoevaart deelt mede dat momenteel alleen spelers van het 3e elftal onder de 21 jaar (dus niet stemgerechtigd) aan het trainen zijn. Op de eerste vraag van de heer Buskermolen antwoordt de voorzitter dat het niet zo eenvoudig is te vragen aan de kandidaten wat men voor Ajax in de toekomst in de leden raad wil gaan betekenen, want dat kan afhankelijk zijn van vele andere factoren. Op de tweede vraag antwoordt hij het ook te betreuren dat het vergaderingbezoek weer terugloopt, maar aangezien Ajax in vergelijking met vroeger veel minder senioren elftallen heeft en je een ieder ook niet kunt dwingen, zal hier moeilijk iets aan te doen zijn. De heer Volkers zegt blij te zijn dat hij als oudste ere-lid hier aanwezig, het Bestuur en de commissieleden hartelijk dank te zeggen voor wat zij in het afgelopen jaar hebben ge daan. Het is een zeer moeilijk jaar geweest. Hij hoopt van harte dat het Ajax in het ko mende jaar weer goed zal gaan en terug aan de top zal brengen. Hij wenst een ieder veel gezondheid, wijsheid en sterkte toe. De voorzitter zegt dat het Bestuur er in het afgelopen seizoen meer tijd in heeft moeten steken dan daarvoor. Wij vragen de ledenraad en eigenlijk alle Ajacieden hun steun en zullen er samen voor zorgen dat Ajax terugkomt aan de top. Hopenlijk kunnen wij aanstaande zondag eindelijk met een kompleet eerste elftal aantre den, zodat we weer een basis kunnen leggen om het seizoen verder goed te doen verlo pen. Ondanks de schorsing die Danny Blind in de E.C. nog moet uitzitten denk ik toch dat hij nog dit seizoen in de E.C. wedstrijden zal uitkomen. 11. Sluiting De voorzitter dankt een ieder voor zijn komst en wenst allen wel thuis. Aldus goedgekeurd en vastgesteld in de vergadering vansept. 1989 Amsterdam, 16 september 1988 A. Harmsen, G.M. Holsheimer, voorzitter administrateur 63

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1989 | | pagina 69