VERGADERINGEN In het afgelopen verenigingsjaar werden vijf periodieke vergaderingen van de ledenraad ge houden, waarvan in het hoofdstuk "ledenraad" reeds verslagen zijn opgenomen. Onderstaand treft u de notulen aan van de jaarlijkse Algemen Ledenvergadering, gehouden op 1 september 1988. 1. Opening Voorzitter Harmsen heet alle aanwezigen hartelijk welkom. Aanwezig zijn 74 werkende leden en 26 ondersteunende leden. In totaal 8 leden minder dan vorig jaar. Bericht van verhindering ontvangen van de heren Van der Zwaag, Dade, Couton, De Jongh, C. Kamlag, T. Kamlag, D. Keyzer, H. Sacksioni en J.H. de Sterke. Vervolgens vraagt de voorzitter enkele ogenblikken stilte voor de werkende- en ondersteu nende leden die ons het afgelopen jaar zijn ontvallen. Het ere-lid J. de Boer, lid van verdienste F.C. Molema, de werkende leden C.J.A. Bies- haar, A.W. van Dijk, J.W. van der Meijden, P.J. Paternotte, D. Schalm en E. van Tuyl en de ondersteunende leden O.C. van Hemessen, J.A. Izaks, J.F. Jansen en Chr. Bolle. 2. Ingekomen stukken Er zijn geen ingekomen stukken. 3. Notulen van de vergadering van 10 september 1987, gepubliceerd in het Ajax Clubnieuws nr. 2 van oktober 1987. Aangezien niemand op- of aanmerkingen heeft worden de notulen ongewijzigd vast gesteld. 4. Verkiezing van de 8 leden voor de ledenraad. Aftredend zijn de heren: A. Alleman, A. Brandsteder, C.C. Harms, H.P.J. Henrichs, J.H. Potharst, H.A. Smit, C.A. van der Wal en H. van der Zwaag. Ingevolge artikel 22, lid 4 van de statuten komen de heren A. Brandsteder en J.H. Potharst niet meer in aanmerking voor herverkiezing. De overige heren stellen zich herkiesbaar. Door de leden zijn kandidaat gesteld: kandidaat gesteld door: R. Bartelsman A.R. Been en A. Kraan M. Middendorp A. Kraan en J.H. Potharst Drs. K.G.A. Timman A. Harmsen en J. Neefjes Op verzoek van de voorzitter zal het stembureau worden gevormd door de heren De Boer jr., Gianotten en Sebus. Er zijn derhalve 9 kandidaten voor 8 plaatsen. De uitslag van de stemming is als volgt: A. Alleman 49 stemmen R. Bartelsman 48 stemmen C.C. Harms 74 stemmen H.P.J. Henrichs 72 stemmen M. Middendorp 65 stemmen H.A. Smit 71 stemmen K.G.A. Timman 68 stemmen C.A. van der Wal 73 stemmen H. van der Zwaag 72 stemmen 61

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1989 | | pagina 67