ONTSPANNINGSCOMMISSIE De samenstelling van de commissie bleef ongewijzigd, zodat deze op 1 juli 1988 wederom bestond uit de heren: H. Braakman A.L. van Zoest H.P.J. Henrichs H.A. Hak M. van Teunenbroek voorzitter secretaris penningmeester lid lid Om voor hun activiteiten gedurende het seizoen aan de benodigde financiën te komen, wor den bij de thuiswedstrijden van het eerste elftal souvenirs verkocht. Traditiegetrouw organiseerde de commissie voor de 12e maal het jaarlijkse Sint Nicolaas- feest op zaterdag 3 december 1988 voor D en E juniores in het Sportcentrum "Wethouder F.B. Duran" in Diemen. Het programma was als volgt samengesteld: Om 9.00 uur aanvang van het zaalvoetbaltoernooi in de sportzaal, na afloop hiervan een uurtje zwemmen, waarna in het restaurant de lunch werd gebruikt. In de middag werden enkele films vertoond, en tot slot konden de jeugdspelertjes vragen aan een forum stellen, samengesteld uit enkele eerste elftalspelers. Voorzien van diverse cadeautjes vertrok onze jeugd voldaan naar huis. De dag werd besloten met een gezellig samenzijn aan de bar met de leden van de commis sie, jeugdcommissie, trainers en genodigden, de meesten vergezeld door hun echtgenoten. In dit jaarverslag komt voor de laatste keer het hoofdstuk Ontspanningscommissie voor. Ook hier heeft het Bestuur besloten de commissie op te heffen. De jaarlijkse éénmalige organisatie van het Sinterklaasfeest wordt overgenomen door onze jeugdcommissie, terwijl de verkoop van souvenirs bij onze thuiswedstrijden van het eerste worden overgenomen door onze nieuwe kledingsponsor Umbro. Woorden van dank namens het Bestuur aan de commissie voor hetgeen zij voorheen en in het afgelopen seizoen voor de jeugd hebben gedaan. TERREIN- EN ONDERHOUDSCOMMISSIE Op 1 juli 1988 bestond deze commissie uit de volgende leden: H.J.W. Pil J.D. Sebus en K. Bakker, voorzitter. Nadat de heer Bakker zich als bestuurslid in oktober 1988 had teruggetrokken werd deze functie waargenomen door de directeur algemene zaken de heer A.J. van Eijden. De commissie hield zich vooral bezig met verbeteringen resp. herstel aan het stadion. In ver band met vergevorderde plannen voor een nieuw stadion werden praktisch alleen herstel werkzaamheden verricht. Wel werden voorbereidingen verricht voor verbouwing van de bestuurscabine en het VIP-terras. Dank namens het bestuur aan de leden van de commissie voor het vele belangrijke werk. 59

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1989 | | pagina 65