ENQUÊTE COMMISSIE Volgens het bepaalde in artikel 17 van het Huishoudelijk Reglement dient deze commissie te bestaan uit een voorzitter, een secretaris en een lid. Als zodanig treden respectievelijk op: a. de secretaris van de vereniging; b. de secretaris van de commissie jeugdvoetbal en c. de secretaris van de commissie amateur seniores voetbal. Ingevolge het vorenstaande bestond de commissie in het afgelopen verenigingsjaar uit de leden: J. Neefjes voorzitter H. Bijvank secretaris W.W. Heisterkamp lid Ook in het afgelopen verenigingsjaar bleef de commissie weer een zogenaamde "slapende" commissie. Dit kwam omdat de heer H. Bijvank ten nauwste is betrokken bij het aannemen van nieuwe jeugdleden en de heer W.W. Heisterkamp bij het aannemen van nieuwe leden voor het seniores amateur voetbal. De commissieleden waren van mening dat het daarom niet nodig is de eventuele nieuwe leden ook nog eens voor de enquête commissie te laten verschijnen. CLUBAVOND COMMISSIE In de samenstelling van deze commissie was geen wijziging gekomen, zodat deze op 1 juli 1988 wederom bestond uit de heren: E.W. Borman P.J. Mendes W.H. Rossen J.A. Schouwenburg In de voorgaande twee jaarverslagen van de heer J. Neefjes werd al aangegeven dat het, zonder de commissie verwijten te maken, niet goed ging met deze aloude clubavond. Wie van de ouderen herinnert zich niet de clubavonden in Hotel Suisse in de Kalverstraat en later in ons eigen stadion. Helaas de animo onder onze jeugdige leden is er niet meer. Gezellig praten met muziek en een "slok" hebben het biljart en het kaarten verdrongen. Niet leuk voor de commissie, maar realiteit. Het bestuur heeft dan ook besloten de commissie einde seizoen op te heffen. Namens het Bestuur woorden van dank aan de commissieleden voor de door hen verrichte werkzaamheden met o.a. het wekelijks organiseren van een tombola voor onze amateur spelers. 58

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1989 | | pagina 64