Alle drie avonden waren qua opkomst, vragen, en uiteindelijk het resultaat een buitengewoon succes. Hierbij dient aangetekend te worden dat over de avond op 7 juni 1989 in verband met de vliegramp in Suriname, een trieste schaduw werd geworpen. De stand van zaken op dit moment, 9 juli 1989, is dat de S.B.C. een samenwerking is aange gaan met de Berlage Scholengemeenschap en de Kweekschool voor de Handel. In het seizoen 1989 - 1990 zullen vanuit de doelgroep, namelijk het 2e elftal, de A1 en de A2 een 30-tal spelers deze scholen bezoeken. De scholen zorgen dat de spelers "roosters" heb ben, waardoor ze optimaal (ook overdag) kunnen trainen. Ajax zorgt voor vervoer en maaltijden, de S.B.C. zorgt voor een optimale studiebegeleiding en coördinatie van het hele gebeuren. Het moge duidelijk zijn dat de S.B.C. vol optimisme het seizoen 1989 - 1990 tegemoet ziet. Dat wil niet zeggen dat we nu voldaan achterover leunen, integendeel! Het "alternatief" heeft alleen dan kans van slagen, bij een volledige inzet van het bestuur, technische staf trainers, jeugdcommissie en S.B.C. Aan het einde van het seizoen 1989 - 1990 zal dan kunnen blijken dat Ajax wederom een voorsprong heeft genomen daar waar het de totale begeleiding van spelers betreft Een voor sprong die 10 jaar geleden bij de start van de S.B.C. leidde tot menige navolging. Rest ons dank te zeggen voor de medewerking die we het afgelopen seizoen van zowel het bestuur, technische staf, trainers en jeugdcommissie mochten ontvangen. Namens de S.B.C. Ton Tielenburg Woorden van dank namens het bestuur aan de leden van de commissie voor het vele en belangrijke werk. CONTROLE COMMISSIE De commissie bestond op 1 juli 1988 uit de volgende heren: G.H. van Cooten G. Couton, voorzitter G. Dermout A. Holleboom J.M. Jansen H.B. Lauer J.G. Nieberg R. Ojevaar J.J. Portengen W.H. Rossen, secretaris W.H.J. Schilperoort C. Snijder H.J. Teunissen en W. Wassenaar In overleg met de controle commissie waren diverse veranderingen rond het stadion aange bracht. De autopoort werd verbreed en voor de vakken A en D werden vaste hekken ge plaatst, zodat de controle bij de ingang en het parkeren voor de vakken A, B, C en D werd verbeterd. Het geheel bleek een grote verbetering t.o.v. voorheen. Namens het bestuur woorden van dank aan de commissie voor de wijze waarop zij hun taak blijven vervullen. 57

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1989 | | pagina 63