Na de winterstop werden de vergaderingen met grotere frequentie gehouden in het bijzijn van ondergetekenden. Alle noodzakelijke maatregelen werden genomen om de vereniging op de rails te houden en voor het komende seizoen alles tot in de puntjes te regelen. Een groot compliment gaat uit naar de Technische Commissie-leden t.w. Teun Bogaard, Cas Harms, Henny Henrichs en Jany v.d. Veen. Zij hebben het afgelopen seizoen door hun in breng er toe bijgedragen dat er geen achterstand t.o.v. ons jeugdvoetbal is opgelopen. Tevens willen wij ook onze dank uitspreken aan onze trainers en leiders die soms geïmprovi seerd alles tot een goed eind wisten te brengen (onze A1 kampioen van Nederland plus alle andere kampioenen). De Commissie ziet met vertrouwen het komende seizoen tegemoet. Mede door het functione ren van een volledige technische staf, vertrouwen wij erop dat het maximum aan rendement uit al onze spelers zal worden gehaald, zowel in het betaalde- als het jeugdvoetbal. Namens de Technische Commissie, A.R. Been A. Kraan Namens het bestuur veel dank voor de door de commissie verrichte werkzaamheden in dit afgelopen seizoen. REDACTIE COMMISSIE Op 1 juli 1988 bestond de commissie uit de volgende leden: A. Kraan M. Middendorp W.W. Heisterkamp D. Endt (toegevoegd als vast medewerker) Het Ajax Magazine/Clubblad verscheen dit jaar 8 keer, waarvan de eerste als presentatie- gids, waarmee aan art. 2 van het Huishoudelijk Reglement werd voldaan. De vaste rubrieken werden verzorgd door: Presidentieel/v.d. Bestuurstafel: A. Kraan en M. van Praag. Kroniek: M. Middendorp. Ajax 2: A. Boerkoel. Seniores overzicht: W. Heisterkamp en elftalleiders. Jeugdoverzicht: W. Heisterkamp en elftalleiders. Interviews: M. Middendorp. Interviews, wedstrijdkarakteristieken, Ajax-geschiedenis (Magazine): Dave Endt, E. Vermeer. Van de heer M. Middendorp verschenen dit jaar vier interviews, n.l. van: Barry Hulshoff Michael van Praag Uri Coronel Arie van Os Dank namens het Bestuur voor het vele redactionele werk dit seizoen verricht. 55

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1989 | | pagina 61