FINANCIËLE COMMISSIE Op 1 juli 1988 bestond de commissie uit de volgende leden: Ir. J. Lambregts, voorzitter H.J.W. Pil en J.D. Sebus Als plaatsvervangend lid fungeerde de heer Drs. K.G.A. Timman. Hoewel tijdens het boekjaar enkele besprekingen plaatsvonden met het bestuur, waar vooral gesproken werd over het aanpassen van de begroting, was het contact minder dan gepland. De reden hiervan lag in het feit, dat het nieuwe bestuur vanaf januari 1989 zoveel werk op zich af had zien komen, dat gemaakte afspraken niet volgens schema konden worden nage komen. Het komende seizoen zal er, nu alles volgens regel verloopt, zeker meer contact zijn met de financiële commissie. Namens het bestuur veel dank voor het belangrijke werk door de commissie verricht. TECHNISCHE COMMISSIE Op 1 juli 1988 bestond de commissie uit de volgende leden: Subcommissie A voor het betaalde voetbal: A. Kraan, voorzitter; leden C.C. Harms en A.W.H. v.d. Veen. Subcommissie B voor het jeugdvoetbal: A.R. Been, voorzitter; leden T. Bogaard en H.P.J. Henrichs. Volgens artikel 14, lid 5, van het huishoudelijk reglement kan de commissie gevraagd en ongevraagd advies aan het bestuur uitbrengen over voetbaltechnische aspecten en andere zaken, zowel voor het betaalde- als jeugdvoetbal. In het afgelopen verenigingsjaar is dit beperkt gebleven tot onderstaand verslag, voorgelezen in de jaarvergadering van de ledenraad van 1 september 1988. Aan de leden van de ledenraad Amsterdam, 22 augustus 1988 Mijne heren, De Technische Commissie is het afgelopen verenigingsjaar vele malen bijeengeweest. Alleen in afwijking van voorgaande jaren zou dit seizoen in tweeën gesplitst kunnen worden, n.l. voor en na de winterstop. In overleg met onze Technisch Direkteur bleven in de eerste periode ondergetekenden veelal op de achtergrond. Dat daardoor communicatie problemen ontstonden zal een ieder niets verbazen. Vooral het overleg met trainers en leiders liep in die periode uitermate stroef. Dat wil echter weer niet zeggen dat op het gebied van jeugdscouting hiaten ontstonden. Eerlijkheidshalve moet wel gezegd worden dat de scouting voor het betaalde voetbal ondui delijk was. 54

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1989 | | pagina 60