De heer Gianotten vraagt hoe de contacten met de F-side zijn met name over de invoering van de voetbalpas. De voorzitter zegt ook zorgen te hebben omtrent de pas; het Bestuur is van mening dat een pas voor iedereen zal moeten gelden en niet voor een bepaalde groep supporters bij bepaalde wedstrijden; het experiment zal echter plaatsvinden. De F-side is tegen maar wij praten hier wel met ze over. Ook de KNVB hebben wij ons standpunt laten weten. Verder wijst de heer Gianotten op de slechte organisatie bij wedstrijden in het Olympisch Stadion. De heer Coronel zegt reeds met Holsheimer bij Roffel te zijn geweest om hier over te praten. Dit zal voor de volgende wedstrijd aldaar zeker weer gebeuren. De heer Gianotten wil witte netten. De heer Bogaard vraagt waarom de finales van de jeugd in het PSV Stadion worden gespeeld. Van Eijden zegt dat dit een onderdeel van het contract met Philips is. Op de vraag van Alleman hoe het met de werkzaamheden van de commissie voor regle mentswijziging is, antwoordt de voorzitter dat het Bestuur een aantal aanbevelingen heeft gegeven. Gesteld wordt dat het Bestuur eigenlijk niet uit slechts 3 man kan bestaan aan gezien het werk daarvoor te veel is. De heer Boerkoel is verontrust over persberichten die toch van binnen uit de vereniging moeten komen; de voorzitter is dit met hem eens en zegt dat het Bestuur hier al mee be zig is. De heer Lindeman betreurt het opheffen van twee commissies. De heer Henrichs deelt mede dat reeds bij het vorige Bestuur de vraag is gesteld welke functies deze commissies hebben. Beide commissie-aktiviteiten zijn bijna tot het nulpunt gedaald en dat voor totaal 10 commissieleden. De heer Blekkenhorst wijst op het uitroepen van Van 't Schip als Man of the Match en dat dit een aanfluiting was; het Bestuur is dit volledig met hem eens. De heer Pil vraagt of de foyer net zo'n puinhoop zal worden als de bestuurskamer. De heer Coronel stelt dat dezelfde faciliteiten zullen worden geboden als in de bestuurska mer, maar denkt dat het misschien een ontlasting zou kunnen zijn door nog een ruimte open te stellen. In dit geval de foyer (zal ASPA-lounge worden genoemd). De heer Volkers dankt het Bestuur voor de wijze waarop de ledenraadsleden worden inge licht en spreekt zijn waardering uit voor de manier van werken van het Bestuur. 8. Sluiting De volgende vergadering wordt vastgesteld op 31 augustus 1989. Aldus goedgekeurd in de vergadering van Amsterdam, 5 juni 1989 M. van Praag, voorzitter G.M. Holsheimer, administrateur 33

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1989 | | pagina 39