De heer Coronel deelt het volgende mede: i.o.v. de gemeente is het bureau MC Kinsey bezig met een haalbaarheidsonderzoek voor een nieuw stadion; zijn indruk is dat het nieuwe stadion er zal komen; tegenover al onze wensen staat men welwillend. aan de ledenraad zal gevraagd worden wat de vereniging zal moeten besluiten, wel of niet naar het nieuwe stadion. De heer Van Os merkt hierbij op dat het belangrijk is te weten dat de gemeente geen hulp zal verstrekken aan verbouw van het Ajax Stadion indien Ajax besluit in zijn eigen stadion te blijven. De heer Coronel stelt dat de begroting niet sluitend is te krijgen indien men besluit om in het eigen stadion in de huidige situatie te blijven. De heer Lindeman vraagt om goede en tijdige informatie over het nieuwe stadion hetgeen de heer Coronel toezegt. Voorlichting en maquette zijn t.z.t. zeker noodzakelijk. De heer Coronel zegt verder: de VIP plaatsen zullen Hfl. 5.000,- per plaats opbrengen (incl. BTW) een wedstrijdsponsor wordt aangetrokken a raison Hfl. 20.000,- per wedstrijd de foyer zal aangepast worden middels sponsoring van ASPA er is een kledingsponsor voor het 1e en 2e elftal A1 jun. ook drukwerk zal worden gesponsord met I.F. is een nieuw contract gesloten voor 3 jaar. In plaats van afdrachten van 20% is dit teruggebracht tot 15% en 7,5% nu reeds zijn we bezig met de shirtsponsoring waar meer is uit te halen de toegang tot de diverse ruimtes in het stadion zal nader worden bekeken de VIP plaatsen zullen worden omgedoopt in business-seats; een aparte club tezamen met de Sky box huurders zal worden opgericht er zijn onderhandelingen gaande met TV 10 op 17 juli is er een open dag in het stadion De heer Kraan deelt mede: Nadat Michels afgezegd had als technisch direkteur heeft Beenhakker inmiddels ja ge zegd. De spelersgroep was hier tevreden mee; als assistent zal Kohn fungeren met daar aan toegevoegd Haarms voor individuele en hersteltraining. Hulshoff zal de scouting en het 2e elftal voor zijn rekening nemen en Van Gaal de A-junioren. Hulshoff is echter benaderd door het Lierse SK en kan zich financieel sterk verbeteren. Het Bestuur heeft zojuist besloten dit aanbod te respecteren. Aangezien dit allemaal pas is gebeurd kan nu nog geen discussie worden gevoerd hoe dit zal worden opgevangen. Afgewacht dient te worden wat Beenhakker hiervan denkt. De heer Van der Wal wordt verzocht de vergadering voor een moment te verlaten. Vervolgens vraagt de heer Kraan de aandacht van de vergadering met het voorstel de heren Neefjes en Van der Wal beide te benoemen tot lid van verdienste. De vergadering gaat hier unaniem mee akkoord. 7. Rondvraag De heer Middendorp vraagt hoe de verhouding met de KNVB met name met Libregts is. De heer Van Eijden antwoordt dat Libregts hem heeft aangesproken voor een gesprek met Beenhakker en dat de medische staf en de technische staf van Ajax het beter vonden dat de jeugdige spelers niet mee naar Toulon gingen, waar de spelers zelf overigens mee ak koord gingen. Een aantal persmensen hebben vervolgens het verhaal opgeblazen en on juist weergegeven. 32

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1989 | | pagina 38