7. Sluiting Tot slot vraagt de voorzitter enkele ogenblikken stilte wegens het overlijden van de ere leden G. de Jongh en M.J.W. Middendorp en voor de 1e plaatsvervangend voorzitter van de ledenraad de heer Van der Zwaag. De volgende vergadering wordt vastgesteld op dinsdag 30 mei 1989. Aldus goedgekeurd in de vergadering van 30 mei 1989 M. van Praag, voorzitter Amsterdam, 10 mei 1989 G.M. Holsheimer, administrateur Notulen van de vergadering van de ledenraad van 30 mei 1989 1. Opening De voorzitter heet alle aanwezigen welkom, aanwezig 23 leden, alsmede de ere-leden Potharst, Timman en Volkers, de bestuursleden Henrichs en Kraan, de dir. alg. zaken Van Eijden en administrateur Holsheimer. Bericht van verhindering ontvangen van de leden Smit en Van Wijk en van het ere-lid Westrik. De voorzitter stelt de ledenraad voor allereerst een gedeelte van punt 6 te behandelen aangezien de heer Henrichs de vergadering wegens andere verplichtingen enige tijd zal verlaten. Akkoord. De notulen betreffende de punten van de heer Henrichs staan vermeld bij punt 6. De voorzitter deelt mede dat het Bestuur thans 5 maanden in deze samenstelling werkt en dat het onderling contact en de samenwerking in het Bestuur ook met de twee professio nals uitstekend verloopt. 2. Ingekomen stukken Er zijn geen ingekomen stukken. 3. Vaststelling van de notulen van de vergadering gehouden op 23 maart 1989. Behoudens het feit dat de heer Potharst wel aanwezig was maar niet vermeld werd, wor den de notulen ongewijzigd vastgesteld. 4. Het Bestuur stelt voor de contributie voor het verenigingsjaar 1989/1990 ongewijzigd vast te stellen. De vergadering gaat hiermede akkoord. 5. Voorstel Bestuur tot het benoemen door de ledenraad van een aantal heren tot werkend lid, t.w.: De heer J.G. Nieberg De heer W.H.J. Schilperoort De heer H.J. Teunissen De heer G.H. van Cooten De heer A. Holleboom De heer P.J. Mendes De heer H.A. Hak De heer K. Hirschfeld 6 jaar lid controle commissie 4 jaar lid controle commissie 8 jaar lid controle commissie 6 jaar lid controle commissie 6 jaar lid controle commissie 7 jaar lid clubavond commissie 8 jaar lid ontspanningscommissie 51 jaar ondersteunend lid Alle bovengenoemde heren waren reeds jaren ondersteunend lid. 30

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1989 | | pagina 36