Notulen van de ledenraadsvergadering van 23 maart 1989 1. Opening Aanwezig 19 leden, bericht van verhindering ontvangen wegens verplichtingen bij jeugd- toernooien van de heren Bogaard, Bijvank, C. van Eijden en Van der Wal, de heer Van Wijk vanwege werkzaamheden en de heer Middendorp wegens ziekte. Voorts aanwezig de ere-leden Timman, Volkers en Westrik. De voorzitter deelt mede dat het Bestuur in grote openheid en eerlijkheid wil werken met de ledenraad waarvoor hij slechts een ding terug wil hebben, en dat is dat dit vertrouwen niet zal worden beschaamd. Elk bestuurslid zal straks bij de mededelingen rapporteren over hun werkzaamheden. De voorzitter spreekt de hoop uit dat via de door dit Bestuur gekozen weg Ajax weer spoe dig als topclub terug zal zijn. 2. Ingekomen stukken Er zijn geen ingekomen stukken. 3. Vaststelling van de notulen van de vergadering van 19 januari 1989. Hr. Westrik: hij staat niet vermeld als een der aanwezigen terwijl hij er wel was. Hr. Lindeman: blz. 1, tweede regel van onder moet zijn bijgestelde begroting. blz. 2, achter het woord "begroting" moet het woord "zijn" worden toe gevoegd. Hr. Gianotten: blz. 3, 10e regel van onder achter "zijn" toevoegen "ter beschikking te blijven stellen". Hr. Lindeman: blz. 4, zijn opmerking over de positieve bijdrage van Dave Endt moet worden toegevoegd. Hr. Waas: blz. 5, de heer Waas "constateert" moet zijn de heer Waas "vraagt". Hr. Kraan: de ondertekenaar "Van Praag, voorzitter" moet zijn A. Kraan, waarne mend voorzitter. 4. Mededelingen van het Bestuur De heer Henrichs heeft het volgende te melden betreffende jeugd- en amateurafdeling: 1e Bij SC Voorland en VVGA zullen zaterdags velden worden gehuurd zodat aldaar respectievelijk twee en een wedstrijd gespeeld kunnen worden zodat het probleem speelvelden-tekort is opgelost. 2e Er is besloten geen seniorenelftal voor de zondag meer in te schrijven, maar in plaats daarvan een derde zaterdagteam. 3e Na overleg met o.a. de studiebegeleidingscommissie is besloten de jeugdopleiding te intensiveren en uit te bouwen door contacten te leggen met scholen om zodoende jeugdspelers zo in te roosteren dat de mogelijkheid wordt gecreëerd om overdag zo wel technisch als individueel te trainen. 4e Er zullen meer scouts worden aangetrokken en er zal getracht worden amateurvere nigingen rond Amsterdam, die een redelijk niveau hebben, als een soort satellietclub te laten fungeren. Aldaar zou men zeer jeugdige talenten kunnen stallen terwijl ook begeleiding van trainers dan wel invloed op de jeugdopleiding mogelijkheden zijn. 5e Omtrent het hoofdstuk herstructurering vereniging zijn nog geen verdere ontwikkelin gen te melden. 27

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1989 | | pagina 33