Notulen van de buitengewone ledenraadsvergadering van 16 januari 1989 1. Opening De heer Kraan heet alle aanwezigen welkom, in het bijzonder de ere-leden Potharst Timman, Volkers en Westrik. Aanwezig zijn 23 leden en de heren Kraan en Been. Bericht van verhindering ontvangen van de heer Lambregts en wegens ziekte de heer Van der Zwaag. Vervolgens vraagt vice-voorzitter Kraan enkele ogenblikken stilte n.a.v. het overlijden van ons ere-lid de heer G. de Jongh en ons lid H.G. Schuuring. 2. Voorstel van de Commissie van goede diensten om de heren: M.U. Coronel A. van Os M. van Praag te benoemen als werkend lid van Ajax. Conform Artikel 6, lid 5 van de Statuten bekrachtigd de ledenraad dit voorstel, zodat de drie bovengenoemde heren met ingang van heden zijn benoemd tot werkend lid van onze vereniging. 3. Machtiging van de ledenraad om ontheffing van Artikel 32, leden 1 en 3 van de Statuten. Conform het bepaalde in Artikel 32, lid 5, machtigd de ledenraad dat van de in de leden 1 en 3 genoemde termijnen kan worden afgeweken. 4. Sluiting Om 10.00 uur sluit de heer Kraan de vergadering en komen de drie nieuwe leden binnen om kennis te maken met de ledenraad. Aldus goedgekeurd en vastgesteld in de vergadering van 19 januari 1989 A. Kraan, vice-voorzitter demissionair Amsterdam, 17 januari 1989 J. Neefjes, secretaris demissionair Notulen van de ledenraadsvergadering van 19 januari 1989 1. Opening De heer Kraan heet alle aanwezigen welkom in het bijzonder de ere-leden Potharst Timman en Volkers. Aanwezig zijn 23 leden, alsmede bestuursleden Kraan, Been en Neefjes. De heer Kraan maakt melding van het feit dat het een unicum is dat er 2 ledenraadsverga deringen in een week plaatsvinden, maar als club verkeren we dan ook in een hoogst bij zondere situatie; voorts betreurt hij het dat na afloop van de vergadering van afgelopen maandag een aantal journalisten erin was geslaagd in de bestuurskamer te komen. 23

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1989 | | pagina 29