Op de vraag van de heer Henrichs of de ons bekende Marcel de Ree ook op de lijst stond, deelt Van Eijden mede dat Bosman van de vier kandidaten de meest geschikte was. De heer Lindeman vraagt hoe de blessure van Willems zich ontwikkelt. De heer Kraan zegt dat hij in het 2e elftal speelt en bezig is met een kuur die binnenkort afloopt. Tot slot vraagt de heer Lindeman of het niet erg veel geld kost om onze twee Zweedse spelers met een jet uit Albanië op te halen en of we verplicht zijn ze af te staan. De heer Kraan zegt dat dit inderdaad contractueel verplicht is, maar als het tienduizen den guldens kost om ze op te halen het niet door kan gaan. Op de vraag van de heer Van der Wal hoe het met Hesp gaat, wordt geantwoord dat hij weer met looptraining is begonnen. De heer Blekkenhorst zegt destijds aan de penningmeester een offerte voor anti-graffitti behandeling te hebben toegestuurd. De heer Van Eijden antwoordt thans een tweetal offertes binnen te hebben en dat er nog een paar komen. De heer Henrichs vraagt of het Bestuur nog contact heeft met de F-side. De heer Kraan antwoordt dat alles is gedaan om weer eens met ze te praten maar dat de F-side dit wei gert; men wacht op het nieuwe Bestuur. De heer Henrichs wijst er op dat er toch wat aan veiligheid moet worden gedaan. De heer Kraan zegt dat de aanstelling van twee brugfunctionarissen een positieve wer king zal hebben. De heer Andriese ergert zich aan het feit dat er zoveel commentaar uit de ledenraad naar de pers gaat en vindt dat dit via één persoon moet lopen. De heer Blekkenhorst vindt dat er wat aan de prijzenkast in het restaurant moet gebeu ren. De heer Van der Wal zegt dat er de laatste tijd veel vreemde mensen de plaatsen achter het VIP-terras innemen en vraagt betere controle. De heer Smit bedankt het demissionair Bestuur voor het leiden van deze vergadering. 7. Sluiting Nadat de heer Kraan de overige ledenraadsleden succes toewenst in de aansluitende bespreking en nadat de volgende vergadering is vastgesteld op donderdag 19 januari 1989 sluit hij de vergadering. Aldus goedgekeurd en vastgesteld in de vergadering van Amsterdam, 9 november 1988 A. Kraan, (vice-voorzitter) demissionair G.M. Holsheimer, administrateur 22

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1989 | | pagina 28