De heer Bakker antwoordt dit met plezier te hebben gedaan, maar dat hij helaas niets anders kan doen dan zijn functie ter beschikking te stellen. Aldus opgemaakt en goedgekeurd in de vergadering van G.M. Holsheimer, administrateur. Amsterdam, 26 oktober 1988 Notulen van de ledenraadsvergadering van 31 oktober 1988 1. Opening De heer Kraan heet alle aanwezigen hartelijk welkom. Bericht van verhindering ontvangen van de heren Van Wijk en Van der Zwaag wegens ziekte. De heer Waas zal later ter vergadering komen. Aanwezig 22 leden, de ere-leden Middendorp, Potharst, Timman, Volkers en Westrik, de heren Been, Kraan, Van Eijden en Holsheimer. De heer Kraan merkt op tevreden te zijn met de situatie rondom Ajax 1; door de laatste re sultaten (7 punten uit 4 wedstrijden) is de rust weer enigszins teruggekeerd, de opwaartse lijn is aanwezig. De keuze Kohn/Van Gaal bij de A-selectie blijkt de beste mogelijkheid te zijn die voorhanden was. Ten opzichte van Wijnands bij de A1 junioren ligt het wat moeilij ker, maar daar zullen we ook uitkomen. De voor vanavond afgesproken ledenraadsvergadering zal normaal doorgaan, vervolgens zal er een pauze zijn, waarna de heren achter de tafel zich terug zullen trekken om de commissie van goede diensten gelegenheid te geven de leden raadsleden verslag te doen van hun bevindingen. 2. Ingekomen stukken Er zijn geen ingekomen stukken. 3. Vaststelling van de notulen van de jaarvergadering gehouden op 1 september 1988. De heer Gianotten merkt op dat hij voorafgaande hetgeen hij op blz. 3, punt 14 voor de laatste alinea, heeft gezegd dat het een goede zaak is als ook Ajax bereid is om de eigen organisatie onder de loep te nemen. Verder worden de notulen ongewijzigd vastgesteld. Ook de notulen van de ledenraadsvergadering van 27 september 1988 worden ongewij zigd vastgesteld. Het lijkt de heren Gianotten en Kraan niet juist de notulen van deze laatste vergadering op te nemen in het clubblad. 4. Verkiezing 1e en 2e plaatsvervangend voorzitter van de ledenraad. De heer Van der Zwaag stelt zich herkiesbaar. Door de leden is voorts kandidaat gesteld: Mr. N.J. Gianotten, kandidaat gesteld door de leden A. Harmsen en J. Neefjes. Aangezien er verder geen kandidaten zijn gesteld worden de heren Van der Zwaag en Gianotten herkozen tot 1e en 2e plaatsvervangend voorzitter van de ledenraad. 5. Mededelingen van het Bestuur. De bijgestelde begroting wordt uitgereikt. De heer Van Eijden geeft een uitleg van diverse bijstellingen op de begroting. Met de financiële commissie is gesproken over een dekkingsplan. De mogelijke transfer van 20

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1989 | | pagina 26