Onze clubarts O. Stibbe moet wegens andere werkomstandigheden bedanken, en wordt, na selectie, vervangen door J. Bosman, ingaand 1-1-1989. Trainingsweek naar Gran Canaria, tevens voor spelen van 2 wedstrijden. Begeleiding scheidsrechter wordt weer door Bestuur gedaan. Hr. A. Kraan zal zich daarmee voornamelijk bezig houden. Beslissing deelname Amsterdam 714 toernooi op 4 en 6 augustus 1989. Voorzitter M. van Praag zal in KNVB-verband resp. functies overnemen n.l. afgevaar digde Betaald Voetbal van A.J. v. Eyden en Bondsafgevaardigde van A. Kraan. Extra veld t.b.v. zaterdag senioren en zondagjeugd bij S.C. Voorland voor ons beschik baar. Beslissing in samenwerking Bureau Inter-Football tot het houden van een open dag op maandag 17 juli 1989. Bestuur besluit de Bestuurs Box te verruilen voor plaats op de tribune beneden voor de Business Seats. Huidige box wordt ten dele gebruikt voor huidige sponsors en andere ruimte wordt als Sky Box verhuurd. Bestuurslid U. Coronel wordt afgevaardigde bij Gem. Bestuur bij gesprekken over een nieuw te bouwen stadion. Instelling adviescommissie tot herstructurering van onze huidige Statuten en Huishou delijk Reglement. Gesprek Bestuur - Bestuur F-side met daarna bezoek aan F-side home. Besluit t.b.v. Ajax in 1990 iets te organiseren o.a. jubileum toernooien A, B, C, D en E Junioren, Senioren toernooi en Jubileumboek i.v.m. negentig jarig bestaan. Ajax 3 zondag senioren zal ingaand nieuwe seizoen worden ingetrokken. Daarentegen zal de zaterdag senioren-afdeling met een 3e elftal worden uitgebreid. Transfer Silooy accoord per 1-7-1989. Ruil Sneekes - Jonk ter bespreking c.q. ter uitvoering. 7

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1989 | | pagina 13