BESTUUR Op 1 juli 1988 was het Bestuur als volgt samengesteld: Voorzitter Secretaris Penningmeester Commissaris Algemene Zaken Commissaris Amateur Voetbal A. Harmsen J. Neefjes K. Bakker A. Kraan A.R. Been Aan de beurt van aftreden waren de heren J. Neefjes en A. Kraan, die zich beiden herkies baar hadden gesteld. In de jaarvergadering van de ledenraad op 1 september 1988 werden beide heren bij enkele kandidaatstelling voor 3 jaar herkozen. In het afgelopen jaar werden 35 officiële Bestuursvergaderingen gehouden. Hieronder volgen enkele besluiten, die in deze vergaderingen werden genomen: Enige Bestuursbesluiten Seizoen 1988/1989 Officiële opening geheel vernieuwde persruimte gesponsord door Fa. Reinbouw. Gehele Bestuur stelt zetel ter beschikking na wedstrijd RKC - Ajax. In overleg Ledenraad wordt commissie benoemd voor formeren van nieuw Bestuur met daarbij tot aanbevelingen te komen voor herziening van de structuur. Samenstelling wordt: Mr. N.J. Gianotten, H.G.A. Timman, H.P.J. Henrichs, Drs. L.M. van Wijk, H.J.W. Pil en als secretaris zal fungeren W.F. Schoevaart. Sponsorcontract afgesloten voor 3 jaar met Reis/bus onderneming OAD. Tevens geheel nieuwe bus met Ajax-logo en namen sponsors voor Ajax 1 betaald en A1 junioren, ingaande 1 juli 1988. In samenwerking Gem. Amsterdam aanstelling 2 brugfunctionarissen voor bestrijding voetbalvandalisme. Ontvangst gasten en na afloop spelers van beide partijen bij wedstrijden van ons twee de elftal zal plaatsvinden in de bestuurskamer en niet meer op Voorland. 6

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1989 | | pagina 12