Een delegatie t.w. A. Kraan, J.H. Potharst en W.F. Schoevaart bezocht de heer B.J. Vogel in zijn verzorgingsflat om hem ter plaatse te huldigen voor zijn 60-jarig lidmaatschap. De heer G. Mossing Holsteyn zal bij de jubilarissen van 1989 worden uitgenodigd. In de loop van november 1989 zullen de volgende leden door het Bestuur worden uitgenodigd: 25 jaar lid H.P.J. Henrichs en J. Fleysman Sr. 40 jaar lid R. Bartelsman, J.A. Bouwens, H. Dukker, W.F. Kluft, Ph.A.E. v.d. Valk, W. Waayer 50 jaar lid A. Boerkoel, G.J. Looyen, H. Sacksioni 70 jaar lid J.F.Smit Op vrijdag 17 maart 1989 vond voor de 44e maal de jaarlijkse bijeenkomst van de "Bordjes club" plaats. Het comité, bestaande uit de heren: A. Brandsteder, voorzitter M.J.W. Middendorp, secretaris/penningmeester J.H. Potharst W.F. Schoevaart en H.A. Smit had besloten de avond weer bij Ajax te laten plaatsvinden, met een borrel in de bestuurska mer en het diner in Le Bocal. Ton Brandsteder trad op als tafelpresident en deed dat op zijn vertrouwde en gezellige ma nier. Gast en gastspreker Ton Harms (voorzitter Amsterdamse Voetbalbond) bedankte niet al leen voor de uitnodiging maar sprak lovende woorden over de eenheid en sfeer binnen onze vereniging. Dank namens het Bestuur aan het comité voor de bijzonder geslaagde avond. Hieronder volgt een opgave van het aantal leden tijdens het seizoen 1988/1989 gesplitst per categorie: Werkende leden 210 Ondersteunende leden 496 Juniores A 28 Juniores B 28 Juniores C 29 Juniores D 27 Juniores E 14 4

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1989 | | pagina 10