9 Met ingang van het nieuwe seizoen zal de toegang tot het spelers home sterk worden beperkt. Het samenwerkingsverband met Telstar zal worden beëindigd. Er zal een telefax en een papiervernietiger worden aangeschaft. De transferwaardeverzekering van de spelers zal weer via het Buro Jaspers gaan lopen. De eerste twee rijen stoeltjes op de zittribune worden weggehaald om een looppad te creëren. Verder zullen alle stoeltjes worden op geknapt, het dak van de Reynolds-tribune gerepareerd, het autohek worden vernieuwd, de persplaatsen verplaatst c.q. vernieuwd en het gereserveerde deel voor spelers en commissieleden met drie rijen uitgebreid Tegen de uitspraak van de tuchtcommissie van de K.N.V.B. inzake de ongeregeldheden voor en tijdens de wedstrijd Ajax - P.S.V. zal in hoger beroep worden gegaan. Besloten werd voorlopig voor een half jaar tijdens de thuiswedstrij den van het eerste elftal de bestuurskamer en le Bocal in elkaar over te laten lopen. Een ieder, die voor 22 juli 1988 een seizoenkaart heeft gekocht, krijgt een gratis toegangsbewijs voor een van de avonden van het Amsterdam-toernooi, dit als een tegemoetkoming voor het niet mogen bijwonen van de wedstrijd Ajax Haarlem op 1 mei 1988. Middels Didata zal per 1 juli 1988 gestart worden met het tribune- registratie systeem, alsmede met de financiële administratie daarvan. Het clubhuis Voorland zal zowel binnen als buiten in eigen beheer worden geschilderd. Er zal een toiletwagen voor plaatsing onder/bij de Reynoldstribune worden gekocht. Verder zal worden aangeschaft: een hogedrukreiniger geschikt voor warmwater en chemicaliën, een schrobmachineeen Mastiff grasmaaier en indien de politie/justitie gebruik gaat maken van video-opnamen bij vervolging, een nieuw video-circuit. o Er is een principe-overeenstemming bereikt met F^rbo International voor de aanleg van een kunstgrasveld; hiervoor is een 5-jarig sub- sponsorcontract afgesloten. Overleg met de Stadsdeelraad moet er toe leiden dat wij de volledi ge beschikking krijgen over dit "Voorland" veld, zodat wij niemand op onze accomodatie zullen moeten toelaten. ■H I I I I I I ++I I I II

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1988 | | pagina 15