De volgende leden ontvielen ons in het afgelopen verenigingsjaar door de dood: Erelid J. Hordijk. Werkende leden M. Griebling, J. Hageman, A.M. Hordijk en W. Oostrom. Ondersteunende leden I. Brilleman, A. Emmerik, G. Grishaver en A. Hoogendoorn. Dat zij mogen rusten in vrede. Zaterdag 22 november ontving het bestuur de leden, de meesten ver gezeld door hun echtgenoten, die in dit verenigingsjaar 25, 40, 50, 60, 70 en 75 jaar lid van de vereniging vi/aren. Deze leden waren: 25 jaar lid geen. 40 jaar lid G.K. Drager, G. van Mourik en H.F. Twelker. 50 jaar lid C.J. ter Beek, A. Estié, J. Lambregts en J. Stoffelen. 60 jaar lid J.P. Arens, W.L. Hangard en J.J. V/erburgt. 70 jaar lid G. de Jongh. 75 jaar lid J. de Boer Sr. De heren G.K. Drager, C.J. ter Beek en J. Stoffelen konden onmogelijk aanwezig zijn en zullen volgend jaar opnieuw worden uitgenodigd. Voorzitter A. Harmsen reikte de jubilarissen de diverse onderschei dingen uit, met voor een ieder een kort overzichtdoor W. Schoevaart samengesteld, van hun staat van dienst in de vereniging. Twee jubilarissen kregen speciale aandacht van de voorzitter en wel: de 93 jarige heer G. de Jongh, de oudste Ajacied, die zijn 70 jarig lidmaatschap herdacht en de 88 jarige J. de Boer, lid vanaf 15 okto ber 1911, dus 75 jaar lid, een werkelijk uniek jubileum. Beiden werden door de voorzitter gelukgewenst en bedankt voor wat zij in de loop der jaren voor Ajax hadden gedaan en aan ieder werd een prachtig boekwerk overhandigd. Komende maand november zullen de volgende leden door het bestuur worden gehuldigd: 25 jaar lid T. BogaardD.D.W. de Groot, T. Kamlag en H.P.deWaal. 40 jaar lid B. Haarms en A.W.H. van der Veen. 50 jaar lid J.W. van Eenennaam, J. Jansen, H.A. Smit, B.D. de Sterke en E. Stroomberg. 60 jaar lid A. v.d. Berg en M.J.W. Middendorp. 70 jaar lid A.A. Bogaard en P. Vunderink. 75 jaar lid F.W. Höhle.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1987 | | pagina 9