64 Assistent van H.J. Cruijff en 2e elftal; Juniores A 1, D 2 en E 1; Juniores A 1, A 2 en A 3; Juniores B 1, C 1, C 2 en C 3; Juniores C 3 en D 1; Looptraining en krachtcentrum. Van vorengenoemde heren waren H.J. Cruijff, A.R.J. Bruins Slot, S. Kohn en C. v.d. Hart bij ons in volledige dienst en de anderen op part-time basis. S. Kohn C. v.d. Hart D.D.W. de Groot W. Rijsbergen H.J.G. Borman C.M. Koppelaar MEDISCHE STAF. Op 1 juli 1986 waren de volgende heren bij ons werkzaam: Dr. A.B. Stibbe Dr. G. Groot P.H. van Dord R. Koster S. Vonk Clubarts; St. Lucas Ziekenhuis; Fysiotherapeut; Masseur; Masseur. Voor de keuringen van onze spelers vóór het begin van het seizoen en het maken van röntgenfoto's bij blessures tijdens de competitie en tevens voor het geven van medische adviezen kan altijd een beroep worden gedaan op het Sint Lucas Ziekenhuis, hetgeen zeker woorden van dank waard is. Dr. G. Groot maakte aan het eind van het seizoen bekend dat hij, na 10 jaar medische begeleiding bij Ajax, had besloten zijn werk over te dragen aan Dr. J.N. Keeman van het Sint Lucas Ziekenhuis. Namens het bestuur woorden van dank aan Dr. G. Groot voor het vele wat hij voor Ajax heeft gedaan. RECLAME. Het afsluiten van contracten voor het maken van reclame op ons com plex was door het bestuur weer in handen gegeven van het bureau Inter Football, dat zich goed kweet van de opdracht. De eindbeslissing en het tekenen van de contracten lag vanzelfsprekend in handen van het bestuur VERPACHTINGEN. Pachter van het restaurant "Le Bocal" en de Sky-Boxen werd Maison van den Boer, onder leiding van mevrouw I. Hilster. Het overige horeca-gebeuren in ons stadion bleef bij de B.V. de Vecht, onder leiding van de heren Hafkamp en van Wagtendonk. De exploitatie van de cantine op Voorland bleef in handen van Karei en Tom Kamlag. VERZEKERINGEN. Door het gereedkomen van het restaurant en de Sky-Boxen werd aan de hand van een nieuw uitgebracht taxatierapport op 3 april 1987 door het

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1987 | | pagina 69