62 allemaal op zondag moeten u/orden verspeeld. Op de vragen van de heer van Minden antwoordt de voorzitter dat het pasjessysteem niet werkt. Voor registratie voelen ook de leden van de 2e kamer weinig, want politiek gezien is het nemen van impopulaire maatregelen een slechte zaak. Men moet de 2e kamer zien te overtuigen dat praktisch al het mogelijke door de clubs is gedaan maar dat nu het beleid door de overheid aanpassingen verdiend. Volgens de mening van de voorzitter dienen de voetbalvandalen lange re en strengere straffen te krijgen. Ajax heeft een offerte ontvangen over een compleet beveiligingssys teem, dat echter 3,5 miljoen gaat kosten. Verder zegt hij dat ook het bestuur zich ergert aan het gedrag van diverse groepen supporters. De overheid neemt zelf nog geen maatre gelen. Blijkbaar moeten er eerst doden vallen. Verder zegt de voorzitter dat de heer Huybregts momenteel met zoveel verzoeken van burgemeesters heeft te maken, dat het vaststellen van een normaal competitieprogramma praktisch niet meer mogelijk is. De heer Bartels antwoordt op de vraag van de heer van Minden dat hij geen interview aan het Parool heeft afgegeven. Wel is er een gesprek bij de burgemeester geweest waarbij gemeenteraadsleden aanwezig wa ren. De penningmeester heeft gezegd dat het Parool de kwestie van de F.C. den Haag supporters voor de wedstrijd Ajax - F.C. den Haag ne gatief heeft benaderd, waarvan Ajax de dupe is geworden. Donateur Keijzer is van mening dat als hij A weken burgemeester zou zijn, de zaak was opgelost. De heer Hordijk is het met de heer Buskermolen eens dat de animo voor het bezoek aan de ledenvergadering sterk terugloopt; hij zegt niet te kunnen oordelen over ledenraadsleden, aangezien hij niet weet hoe ze functioneren. Ook zegt hij dat hij niet wist waar hij moest zitten bij de wedstrijd Ajax - P.S.V. in het Olympisch Stadion; ner gens stond dit aangegeven. Hierop wordt geantwoord dat dit al jaren lang bij een ieder bekend is en dat dit telkenmale wordt gepubliceerd in het programmablad. 12. Sluiting. De voorzitter dankt een ieder voor zijn komst en vraagt de heer Buskermolen enige aktie te willen ondernemen om het vergaderingbe- zoek te verhogen. Hij zegt zich te verheugen op vragen uit de verga dering wat betekent dat men meeleeft. De voorzitter wenst een ieder wel thuis. Aldus opgemaakt en goedge keurd in de vergadering van Amsterdam, 20 november 1986 A. Harmsen, voorzitter. G.M. Holsheimer, administrateur.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1987 | | pagina 67