61 moeten voldoen aan de door de K.N.V.B. voor dat jaar gestelde leef tijdsgrenzen. Deze voorwaarden van de K.N.V.B. zullen telkenjare voor de aanvang van de competitie in het officieel orgaan worden gepubliceerd Het bestuur stelt de volgende wijzigingen voor: Artikel 5, lid 4. De leden worden onderscheiden in: werkende leden, ere-leden, leden van verdienste en juniorleden A, B, C, D en E. Artikel 5, Jid 8. Juniorleden A, B, C, D en E zijn zij, die tot het lidmaatschap zijn toegelaten, instemmen met het doel van de vereniging en aan de oe feningen en wedstrijden een werkzaam aandeel hebben. De tekst is verder ongewijzigd. Wijziging van artikel 35, lid 4. De tekst luidt thans: Een besluit tot statutenwijziging behoeft ten minste twee/derde van de uitgebrachte geldige stemmen, in een vergadering waarin ten min ste twee/derde van de leden aanwezig is. Indien geen twee/derde van de leden aanwezig is, wordt binnen vier weken daarna een tweede vergadering bijeengeroepen en gehouden, waarin over het voorstel zo als dat in de vorige vergadering aan de orde is geweest, ongeacht het aantal aanwezige leden, een besluit kan worden genomen, mits met meerderheid van ten minste twee/derde van de uitgebrachte geldi ge stemmen. te wijzigen in: Een besluit tot statutenwijziging behoeft ten minste twee/derde van de uitgebrachte geldige stemmen. Een ieder gaat akkoord met de voorgestelde wijziging. 11. Rondvraag. De heer Buskermolen stelt dat de opkomst van de leden voor de ver gadering steeds slechter wordt, doordat de leden het nut van de al gemene ledenvergadering niet meer inzien, behoudens de vaste groep die deze vergadering blijft volgen. Hij zelf ziet het nut ook niet zo; hij is van mening dat er iets ge daan moet worden om de neergaande spiraal van het vergaderingbezoek te doorbreken. De voorzitter is van mening dat de vergadering wel nut heeft, maar dat een aantal leden zich niet de moeite getroost om via bijvoor beeld de financiële Commissie zich te laten voorlichten. De heer van Minden vindt dat de supporters moeten worden voorzien van een pasje met foto, zodat bij ongeregeldheden een en ander via de computer kan worden geregistreerd. Ook waarschuwt hij voor de E.C. den Haag supporters. Tegen het scan deren van anti-joodse leuzen moet worden opgetreden. Verder vraagt hij de heer Bartels wat deze vindt van het interview in het Parool. Tot slot is hij van mening dat de wedstrijden voortaan

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1987 | | pagina 66