60 de heer H. Bijvank. Aangezien er verder geen kandidaten zijn ge steld worden de 7 hierboven vermelde heren herkozen en de heer Bijvank gekozen. De voorzitter feliciteert de heren met hun (her)benoeming. 5. Verkiezing van de 3 leden van de Financiële Commissie (art. 24, lid 3 van de statuten). Aftredend zijn de heren D. Keijzer, Ir. J. Lambregts en Drs. L.M. van Wijk. De heren stellen zich herkiesbaar. Aangezien er verder geen kandidaten zijn gesteld worden de heren herbenoemd 6. Verkiezing van 1 plaatsvervangend lid van de Financiële Commissie (art. 24, lid 3 van de statuten). De heer H.J. Pil stelt zich herkiesbaar. Aangezien er geen kandidaten zijn gesteld wordt de heer Pil herbe noemd 7. Jaarverslag van de secretaris over het verenigingsjaar 1983 - 1986, waarin opgenomen een verslag over de werkzaamheid van de ledenraad De voorzitter vraagt of iemand op- of aanmerkingen heeft. Aangezien dit niet het geval is dankt de voorzitter de secretaris voor zijn prima verslag. 8. Jaarverslag van de penningmeester over het verenigingsjaar 1985 - 1986. - Aangezien er verder geen vragen zijn dankt de voorzitter de penning meester voor zijn uitgebreid verslag. 9. Rapport van de Financiële Commissie (art. 24, lid 13 van de statuten). De heer Pil wijst de vergadering op het feit, dat de accountant op blz. 1 in het rapport een goedkeurende verklaring heeft afgegeven voor het financiële beleid in het afgelopen seizoen. Hij stelt voor het bestuur décharge te verlenen voor dit beleid, hetgeen door de vergadering wordt overgenomen. 10. Behandeling van een wijziging van de tekst van artikel 5, leden 4 en 8 van de statuten. De tekst luidt thans: Artikel 5, lid 4. De leden worden onderscheiden in: werkende leden, ere-leden, leden van verdienste, juniorleden A, B en C en pupillen. Artikel 5, lid 8. Junior—leden A. B en C en pupillen zijn zij, die tot het lidmaat schap zijn toegelaten, instemmen met het doel van de vereniging en aan de oefeningen en wedstrijden een werkzaam aandeel hebben. Zij

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1987 | | pagina 65