59 JAARLIJKSE ALGEMENE LEDENVERGADERING. Notulen van de jaarlijkse algemene ledenvergadering, 8 september 1986. Aangezien het vereiste aantal leden om 20.00 uur niet aanwezig is wordt besloten de vergadering om 20.30 uur te laten aanvangen. 1Opening. Voorzitter Harmsen heet alle aanwezigen hartelijk welkom. Aanwezig zijn 56 werkende leden en 18 ondersteunende leden. De voorzitter noemt de opkomst bedroevend. Hij vervolgt met de me dedeling dat, in tegenstelling tot eerdere mededelingen, de sei zoenkaarten wel recht van toegang geven tot de Europacup-duels. Het afgelopen seizoen mochten we weliswaar geen kampioen worden, maar wel werd de K.N.V.B. beker weer binnengehaald. Ondanks het slechte resultaat tegen E.C. den Haag lijken we toch op de goede weg te zijn, een paar spelers zijn vertrokken, nieuwe spe lers zijn er bij gekomen, waaronder ook enkele jeugdige spelers uit eigen kweek, die hun kans reeds hebben gekregen. Ook het hoofdstuk Sky-Box is goed aangeslagen, alle Sky-Boxen zijn inmiddels verhuurd. Het is een goede zaak dat thans weer uit een andere bron inkomsten worden verkregen met als uiteindelijk doel straks weer een goed elf tal neer te zetten. Thans is 50% van de omzet gewaarborgd door spon sors, Sky-Box,VIP's, e.d. Ook dit jaar zijn er minder prettige mededelingen; de voorzitter vraagt enkele ogenblikken stilte ter nagedachtenis aan de leden die ons het afgelopen jaar zijn ontvallen: Ere-lid: R.P.J. Vunderink; Werkende leden: W. Addicks, A. Gerritsen, A. Jansen, A. Velleman en J.M. Zwaan; Ondersteunende leden: H. Haarms, G. Mosman en N. Westphal. 2Ingekomen stukken. Bericht van verhindering ontvangen van de heren van Praag, Lambregts, de Boer, de Jong, Westrik, de Kok, Couton, Joustra, DadeH. Timman, Molema en Sebus. 3. Notulen van de vergadering van 12 september 1985, gepubliceerd in het. Ajax-nieuws no. 4 van december 1985. Aangezien niemand op- of aanmerkingen heeft worden de notulen onge wijzigd door de voorzitter vastgesteld. AVerkiezing van 8 leden voor de ledenraad. Aftredend zijn de heren K. Bakker, A.L. BlekkenhorstT. Bogaard, D. Keijzer, A. Kraan, Ir. J. Lambregts en W.F. Schoevaart. Bovendien moet worden voorzien in de vacature ontstaan door de ver kiezing van de heer A.R. Been tot bestuurslid. De 7 heren stellen zich herkiebaar. Tevens is door de heren A. Kraan en W.F. Schoevaart kandidaat gesteld

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1987 | | pagina 64