56 CLUBAVOND COMMISSIE. In de samenstelling van deze commissie u/as geen u/ijziging gekomen, zodat deze op 1 juli 1986 u/ederom bestond uit de heren: E.W. Bormann; P.J. Mendes; W.H. Rossen; J.A. Schouwenburg. Helaas heeft de verplaatsing van de clubavond naar de donderdag avond niet het geu/enste resultaat gehad. Verschillende oorzaken zijn aan te voeren, waardoor het clubavond bezoek terugloopt. Ie. het aantal actieve senioresleden is teruggelopen (nog 3 elftal len); 2e. vergrijzing onder de niet actieve leden; 3e. jongere leden zijn minder aan de club gebonden. Uit het bovenstaande blijkt, dat in de situatie m.i. geen verande ring zal komen. Namens het bestuur woorden van dank aan de commissieleden voor de door hen verrichte werkzaamheden. TERREIN- EN ONDERHOUDSCOMMISSIE Up 1 juli 1986 bestond deze commissie uit de volgende leden: H.J.W. Pil; J.D. Sebus en L.E. Bartels, voorzitter, zodat in de samenstelling geen wijziging is gekomen. De commissie heeft zich in het bijzonder beziggehouden met de bouw van de Sky-Boxen en het restaurant. Voor het feit dat een en ander in zo'n korte periode werd verwezen lijkt, verdienen zij alle lof. Door het uittreden van de heer L.F. Bartels zal volgens art. 19, van het huishoudelijk reglement de nieuwe penningmeester zijn plaats als voorzitter van de commissie overnemen. Namens het bestuur heel hartelijk dank voor het vele en moeilijke werk in het afgelopen seizoen voor de vereniging verricht.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1987 | | pagina 61