54 FINANCIËLE COMMISSIE. Op 1 juli 1986 bestond de commissie uit de volgende leden: D. Keijzer; Drs. L.M. van Wijk en Ir. J. Lambregts, voorzitter en als plaatsvervangend lid de heer H.J.W. Pil. De vier heren werden in de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering, ge houden op 8 september 1986, bij enige kandidaatstelling weer voor 1 jaar herkozen. Op 25 augustus 1986 vond een bespreking plaats met het bestuur en de heren Drs. J.C. Burggraaff en de Groot van het accountantskantoor Diiker Doornbos over het definitieve financiële verslag over het boekjaar 1985 - 1986. Zaterdag 6 juni 1987 had de commissie een spoedbespreking met het bestuur inzake aankoop van enkele nieuwe spelers. Na een uitvoerige discussie over de financiële konsekwenties van een en ander, werd volledige overeenstemming bereikt. Uit solidariteit met het aftreden van penningmeester L.F. Bartels besloot de commissie haar functie neer te leggen. Namens het bestuur veel dank voor het belangrijke werk gedurende vele jaren door de commissie verricht. ENQUÊTE COMMISSIE. Volgens het bepaalde in artikel 17 van het huishoudelijk reglement dient deze commissie te bestaan uit een voorzitter, een secretaris en een lid. Als zodanig treden respectievelijk op: a. de secretaris van de vereniging; b. de secretaris van de commissie jeugdvoetbal en c. de secretaris van de commissie amateur seniores voetbal. Ingevolge het vorenstaande bestond de commissie in het afgelopen ver enigingsjaar uit de leden: A.R. Been - voorzitter; H. Bijvank - secretaris en W.F. Schoevaart - lid. Ook in het afgelopen verenigingsjaar bleef de commissie weer een zo genaamde "slapende" commissie. iiiiii

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1987 | | pagina 59