53 TECHNISCHE COMMISSIE. Op 1 juli 1986 bestond de commissie uit de volgende leden: Subcommissie A voor het betaald voetbal: A.J. van Eijden, voorzitter; leden: J. Hordijk en A.W.H. v.d. Veen. Subcommissie B voor het jeugdvoetbal: A.R. Been, voorzitter; leden: C.C. Harms en H.A. Smit. In verband met de aanstelling van de heer A.J. van Eijden tot direc teur Algemene Zaken werd zijn opvolger, de heer A. Kraan toegevoegd aan de Subcommissie A. Door het overlijden van de heer J. Hordijk ontstond er een vacature in de Subcommissie A. Aan het eind van het seizoen heeft de heer H.A. Smit te kennen gege ven zich niet meer voor een herbenoeming beschikbaar te stellen. Volgens artikel 14, lid 5, van het huishoudelijk reglement kan de commissie gevraagd of ongevraagd advies aan het bestuur uitbrengen over voetbaltechnische aspecten en andere zaken, zou/el voor het be taald- als jeugdvoetbal. In het afgelopen verenigingsjaar is dit beperkt gebleven tot onder staand verslag, dat in de jaarvergadering van de ledenraad van 28 au gustus 1986 u/erd voorgelezen. Amsterdam, augustus 1986. Mijne Heren, De Technische Commissie doet hierbij verslag van de werkzaamheden, verricht, in het afgelopen verenigingsjaar. In tegenstelling tot de afgelopen jaren is de commissie in het sei zoen 1985/1986 slechts twee maal bijeen geweest. Enerzijds is dit een gevolg van het tot nu toe gevoerde evenwichtige technische be leid, anderzijds van de vaak direkte onderlinge contacten van commis sieleden In hoeverre de effecten van de nieuw ingeslagen weg op technisch ge bied, zoals: het taktisch spelconcept, de ver- en indelingen van trainingen, de begeleiding van elftallen enz. zullen nawerken e.g. doorwerken is ook voor de T.C. nog niet te beoordelen. De behaalde elftalresultaten van hoog tot laag, in nationaal verband kunnen wellicht op een juiste gang van zaken wijzen. Namens het bestuur Namens de Technische Commissie (w.g.) A.J. van Eijden. (w.g.) H.A. Smit. Woorden van dank namens het bestuur aan de commissie voor de door hen verrichte werkzaamheden.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1987 | | pagina 58