51 met de opleiding voor het middenstandsdiploma is begonnen. Vooral omdat anderen daardoor aangemoedigd vi/erden en ongetwijfeld zullen enkele twijfelaars zich nog komend seizoen voor studieadvie zen melden. Voor een vijftal jonge contractspelers is contact gelegd met een ac countantsbureau voor financiële- en belastingadviezen. Ook is er weer veel en intensief contact geweest met de militaire autoriteiten Als gevolg daarvan konden enkele dienstplichtige contractspelers bij belangrijke wedstrijden voor de Europacup en K.N.V.B. bekerwedstrij den van de dienst vrijgemaakt worden. Omdat ook nog vele andere contacten binnen de spelersgroep van onze professionals zijn gelegd lijkt het de commissie zeer nuttig om zich samen met het bestuur opnieuw over deze begeleiding te bezinnen en eventueel de ervaringen van dit laatste en het volgend jaar vast te leggen Niet onvermeld moet blijven dat er voor de vriendinnen c.q. verloof des van de buitenlandse contractspelers een werkkring is gevonden. Tot slot wil de Studie- en Begeleidingscommissie hier opmerken, dat de spelers die naar Telstar zijn overgegaan en die enige vorm van begeleiding nodig hadden, continuïteit in die begeleiding mogen ver wachten Ook dit is een onderdeel om met het bestuur van gedachten over te wisselen. Wij spreken de hoop uit dat de Studie- en Begeleidingscommissie het komende jaar weer enige nieuwe ontwikkelingen aan haar ervaringen kan toevoegen. Namens de S.B.C. I. Waas coördinator Namens het bestuur veel dank aan de leden van de commissie voor hun belangrijke werkzaamheden voor de jeugd verricht.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1987 | | pagina 56