26 4. Het bestuur stelt voor de contributies voor het verenigingsjaar 1987/1988 als volgt te verhogen: Het entreegeld blijft ongewijzigd. De heer v.d. Zwaag vraagt het bestuur een motivering voor de 10?6 ver hoging. De voorzitter antwoordt dat met ingang van 1/7/1986 over de contribu ties van donateurs B.T.W. dient te worden afgedragen. Het totaal aan minder inkomsten bedraagt ongeveer f. 25.000, Verder wil de voorzitter het nog niet hebben over kosten van jeugd opleiding en het huren van een extra speelveld. De heer v.d. Zwaag is van mening dat dan de seizoenkaarten ook in prijs dienen te worden verhoogd, anders ontstaat er een verschil tus sen donateurs en seizoenkaarthouders. De voorzitter zegt dat de seizoenkaarten gekoppeld zijn aan losse kaartjes, het bestuur heeft nog geen standpunt omtrent een verhoging van deze toegangskaarten bepaald. De pasjesregeling is in aantocht en kost veel geld en het systeem is niet waterdicht. De heer v.d. Zwaag stelt dat het donateursbestand in 10 jaar tijd is teruggelopen van 1200 naar ruim 600 en dit is geen goede zaak voor de vereniging. Bij contributieverhoging krijg je een overloop van donateurs naar seizoenkaarthouders. De voorzitter vindt dat donateurs ook echte ondersteunende leden moe ten zijn en als men de vereniging niet wil ondersteunen, dan worden ze maar seizoenkaarthouders. Op de vraag van de heer v.d. Zwaag of er dan geen bepaalde kortingsregels kunnen worden ingevoerd wordt geant woord dat er een korting ad f. 25,geldt voor donateurs van 65 jaar en ouder. De heer Henrichs vraagt waarom er geen kleine verhoging op de losse toegangskaarten komt. De voorzitter antwoordt dat eerst de maatrege len rondom de pasjesregeling afgewacht dienen te worden. De heer Waas zegt, nadat hij de argumenten heeft gehoord waarom een verhoging wordt vastgesteld, hij hiermee akkoord kan gaan. De heer Lambregts deelt mede dat de Financiële Commissie akkoord gaat met de voorgestelde verhoging. Besloten wordt dat de contributies conform het voorstel worden ver hoogd 5. Het bestuur vraagt machtiging om de heer K. Alberts te benoemen tot lid van de Toto- en Lottocommissie. Wegens artikel 18 van het Huishoudelijk Reglement moet de Toto- en Lottocommissie uit 5 werkende leden bestaan, daar de heer K. Alberts ondersteunend lid is, kan met machtiging van de ledenraad, volgens Werkende leden A-junioren B-junioren C-junioren D/E-junioren Ondersteunende leden Dameskaarten ondersteunende leden Dameskaarten werkende leden Kinderkaarten f. 250,naar f. 275, f. 200,naar f. 220, f. 175,naar f. 190, f. 150,naar f. 165, f. 125,naar f. 135, f. 350,— naar f. 385,— f. 225,— naar f. 250,— f. 200,naar f. 220, f. 140,naar f. 150,

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1987 | | pagina 31