25 Bijvank (perspublicaties twee nieuwe trainers t.w. G. Mühren en B. Hulshoff), Blekkenhorst (samenwerking met Telstar), Boerkoel (op slagplaats van de Dienst voor de Sport op Voorland) en v.d. Wal (plaatsen van asbakken achter V.I.P.-Plaatsen) De heer van Praag maakt het bestuur een compliment voor het voor treffelijke voetbal van het huidige le elftal, alsmede voor de vele andere activiteiten (Sky-Box, restaurant) naast het voetbal en vraagt hiervoor applaus van de vergadering. De voorzitter dankt de vergadering hiervoor en zegt, dat alle be stuursleden, alsmede de twee professionals, hier hard aan gewerkt hebben. Thans moet er even een pas op de plaats worden gemaakt, maar we zijn nog steeds op de goede weg. Tot slot stelt de heer Lambregts een vraag over het herstel van R. de Wit en A. Dick. 6. Sluiting. Nadat de volgende vergadering is vastgesteld op 2 april 1987 sluit te voorzitter de vergadering en wenst een ieder wel thuis. Vergadering van 2 april 1987. 1Opening. Aanwezig 23 leden; bericht van verhindering ontvangen van de heren T. Bogaard en H.A. Smit. Verder aanwezig de bestuursleden Been en Kraan, ere-voorzitter van Praag, de ere-leden Timman en Westrik, de directeur Algemene Zaken van Eijden en administrateur Holsheimer. Eveneens bericht van verhindering ontvangen van de ere-leden de Boer, de Jongh en Volkers. 2Ingekomen stukken. Er is een brief ontvangen van de heer H.A. Smit waarin hij mededeelt dat hij aan het eind van het seizoen 1986/1987 bedankt als lid van de Technische Commissie. Tevens heeft de heer H. v.d. Zwaag het bestuur te kennen gegeven dat hij zijn functie als begeleider van Ajax 3 aan het eind van het sei zoen wenst neer te leggen. De voorzitter bedankt beide heren voor het vele werk dat zij voor de vereniging in hun functies in de afgelopen jaren hebben verricht. 3. Vaststelling van de notulen van de vergadering gehouden op 29 januari 1987. De notulen worden ongewijzigd vastgesteld.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1987 | | pagina 30