24 3. V/aststelling van de notulen van de vergadering, gehouden op 16 oktober 1986. De heer v.d. Z\i/aag merkt op dat op blz. 1 staat vermeld dat van Eijden destijds Kraan heeft opgevolgd als commissaris Algemene Za ken, hetgeen onjuist is. De heer van Eijden werd destijds commissa ris Amateur Voetbal. De heer Gianotten stelt dat op blz. 4 hij niet alleen gevraagd heeft of de directeur Algemene Zaken de ledenraadsvergaderingen zal bij wonen doch dat hij hiervoor gepleit heeft. Verder worden de notulen ongewijzigd vastgesteld. De heer v.d. Zwaag zegt dat de ledenraad zich wel het recht voorbe houdt de directeur Algemene Zaken of de administrateur buiten de ver gadering te houden indien men dit wenselijk acht. 4. Mededelingen van het bestuur. De voorzitter is van mening dat de Europacuploting in de kwartfina les nooit makkelijk kunnen uitvallen, doch Malmö EE is toch een van de clubs die bovenaan het verlanglijstje stonden. In de nabije toe komst zullen er nog een paar vriendschappelijke wedstrijden in Erank- rijk worden afgewerkt. Verder is het een belangrijke zaak om te trachten zowel van Basten als Rijkaard in de komende jaren voor Ajax te behouden; er bestaat een goede kans om dit te realiseren. Hij is van mening, dat het jammer is dat Eeijenoord heeft afgehaakt waardoor de publieke belangstelling voor de wedstrijd Ajax-Eeyenoord erg zal tegenvallen met alle financiële gevolgen van dien. De finale voor de Europacup II wordt in Amsterdam gespeeld, tenzij Ajax de finale haalt. Het ligt in de bedoeling dat dan in Rotterdam wordt gespeeld, doch daar is de burgemeester op tegen. Wat betreft het nieuwe restaurant Le Bocal deelt hij mede, dat de pachter hiervan tegen het vormen van een Sky-Box club is, aangezien dit slecht is voor het restaurantbezoek. Voorlopig zal het restau rant door de week vrij toegankelijk zijn. Naar aanleiding van de uitgereikte financiële cijfers merkt de heer v.d. Zwaag op, dat het resultaat voor competitiewedstrijden van het le elftal uiteindelijk wel een 4 ton tekort te zien zal geven gelet op het slechte bezoek bij P.S.V. en de verwachting bij Eeyenoord. Hiertegenover staat de extra ronde Europacup. Hij vraagt of de uit gaven binnen de begrote 8 miljoen blijven. De penningmeester antwoordt dat de uitgaven nog wel iets op zullen lopen, maar dat de laatste drie wedstrijden wel een hoopvolle stij ging te zien hebben gegeven. 5. Rondvraag. Vragen worden gesteld door de leden: Waas (aanblijven Technisch directeur), Schoevaart (vacature in de Technische Commissie door het overlijden van de heer Hordijk), v.d. Zwaag (vraagt na de vergadering het nieuwe restaurant te kunnen bekijken), Schoevaart (functiebeschrijving directeur Algemene Zaken en renovatiewerkzaamheden aan het clubhuis Voorland), Gianotten (waarom de finale Europacup II niet in Amsterdam mag worden gespeeld),

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1987 | | pagina 29