23 9. Sluiting. De voorzitter dankt een ieder voor zijn komst en nadat de volgende vergadering is vastgesteld op 29 januari 1987, wenst hij een ieder wel thuis. Vergadering van 29 januari 1987. 1Opening. Aanwezig alle 25 leden alsmede de bestuursleden Been en Kraan, ere voorzitter van Praag, het ere-lid Timman, de directeur Algemene Za ken en de administrateur. Nadat de voorzitter alle aanwezigen hartelijk welkom heeft geheten vraagt hij een ogenblik stilte n.a.v. het overlijden van het ere-lid de heer Hordijk. 2. Ingekomen stukken. Er is een ingekomen stuk van de heer Pil. De voorzitter memoreert dat er de laatste tijd erg negatieve perspu blicaties hebben plaatsgevonden en dat deze afkomstig zijn van me vrouw Ine van Brenk, thans werkzaam bij de Gemeente Amsterdam en van Ronald Pieloor van de F-side. De heer Pil zegt dat het zwaartepunt van zijn kritiek bij mevrouw Ine van Brenk ligt; hij vraagt of de heer Gianotten enige toelichting kan en wil geven, aangezien mevrouw Ine van Brenk tevens werkzaam is op het stadhuis. De heer Gianotten wil geen toelichting geven, aangezien mevrouw Ine van Brenk de brief a titre personnel heeft geschreven. De voorzitter is van mening dat de heer Gianotten zich niet helemaal kan verschuilen. De heer Gianotten antwoordt dat hij niet begrijpt waarom hij zich zou moeten verschuilen. De heer Pil zegt dat mevrouw van Brenk via haar werk bij de politie (samenwerking F-side) dan wel niet de rang van hoofdinspecteur heeft verkregen, maar wel op dat salarisniveau is geplaatst. De heer Gianotten zegt dat dit geklets is en wil de heer Pil onder vier ogen wel enige mededelingen doen. De heer Pil gaat hiermede akkoord maar vraagt zich af wat het bestuur voor aktie gaat ondernemen, aangezien zijn inziens dit soort publi caties moet worden weersproken. De voorzitter zegt dat n.a.v. een gesprek kort geleden met een lid van D'66 hij met meerdere politieke partijen van gedachten wenst te wisselen en dat daarbij ook de stichting F-side aanwezig moet zijn. Problemen met de F-side zijn er niet, terwijl het contact door de F-side met het bestuur niet noodzakelijk wordt geacht. De administrateur deelt mede dat de enige vraag vanuit de F-side in de afgelopen periode was, of er een uitgang kan worden geopend, zodat men vanuit het F-side home direct bij het eindpunt van lijn 9 kan ko men

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1987 | | pagina 28