21 5. Verkiezing van een le en 2e plaatsvervangend voorzitter van de ledenraad. De heer v.d. Zwaag stelt zich herkiesbaar. Door de leden A.L. Blek- kenhorst en C.A. v.d. Wal is voorts kandidaat gesteld de heer K. Bakker. Zowel de eerste als de tweede stemming leveren beide heren ieder twaalf stemmen op, waarna loting bepaalde dat de heer v.d. Zwaag als le en de heer Bakker als 2e plaatsvervangend voorzitter zal optreden 6. Statutenwijziqing. De Algemene ledenvergadering gehouden op 8 september 1986 heeft met algemene stemmen besloten tot de volgende statutenwijzigingen: Artikel 5, lid 4. De leden worden onderscheiden in: werkende leden, ere-leden, leden van verdienste, juniorleden A, B, C en pupillen. te wijzigen in: De leden worden onderscheiden in: werkende ledenere-ledenleden van verdienste, juniorleden A, B, C, D en E. Artikel 5, lid 8. Juniorleden A, B, C en pupillen zijn zij, die tot het lidmaatschap zijn toegelaten, instemmen met het doel van de vereniging en aan de oefeningen en wedstrijden een werkzaam aandeel hebben. Zij moeten voldoen aan de door de K.N.V.B. voor dat jaar gestelde leeftijdsgrenzen. Deze voorwaarden van de K.N.V.B. zullen telken- jare voor de aanvang van de competitie in het officieel orgaan wor den gepubliceerd. te wijzigen in: Juniorleden A, B, C, D en E zijn zij, die tot het lidmaatschap zijn toegelaten, instemmen met het doel van de vereniging en aan de oefe ningen en wedstrijden een werkzaam aandeel hebben. De tekst is verder ongewijzigd. Artikel 35, lid 4. Een besluit tot statutenwijziging behoeft ten minste twee/derde van de uitgebrachte geldige stemmen, in een vergadering waarin ten min ste twee/derde van de leden aanwezig is. Indien geen twee/derde van de leden aanwezig is, wordt binnen vier weken daarna een tweede ver gadering bijeengeroepen en gehouden, waarin over het voorstel zoals dat in de vorige vergadering aan de orde is geweest, ongeacht het aantal aanwezige leden, een besluit kan worden genomen, mits met meerderheid van ten minste twee/derde van de uitgebrachte geldige stemmen. te wijzigen in: Een besluit tot statutenwijziging behoeft ten minste twee/derde van de uitgebrachte geldige stemmen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1987 | | pagina 26