20 de Boer, de Jongh, Timman, Volkers en Westrik. Verder aanwezig ere-voorzitter van Praag en de heren Been, van Egden en Holsheimer. 2. Ingekomen stukken. Br zijn geen ingekomen stukken. 3. Vaststelling van de notulen van de jaarvergadering van de ledenraad, gehouden op 28 augustus 1986. De heer Gianotten maakt de formele opmerking dat op blz. 3 punt 11 het woord "herkozen" moet zijn "benoemd". De heer Lindeman zegt dat op blz. 5, 2e regel van onder "jonge spe lers" moet worden vervangen door "spelers 2e elftal". De heer Henrichs zegt dat op blz. 6 middenin de woorden "functie door ooit" moet zijn "functie die ooit". De heer Potharst merkt op dat op blz. 2 middenin het woord "bestuur moet zijn "beton". Verder worden de notulen ongewijzigd vastgesteld. 4. Verkiezing commissaris Algemene Zaken. Door de leden is kandidaat gesteld: de heer A. Kraan, kandidaat ge steld door de heren: L.F. Bartels en A. Harmsen. Aangezien de heer Kraan als enige kandidaat is gesteld wordt hij bij acclamatie gekozen. De voorzitter zegt blij te zijn met de toetreding van de heer Kraan tot het bestuur waarmee toch een stuk ervaring wordt binnengehaald. Voorts dankt hij de heer van Eijden voor al zijn werk wat hij als bestuurslid heeft gedaan en hoopt, ook in zijn nieuwe functie, op een goede samenwerking van hem met het bestuur. De voorzitter wenst zowel de heer Kraan als de heer van Eijden veel geluk. De heer van Eijden dankt het bestuur voor het in hem gestelde ver trouwen om hem"te benoemen tot directeur Algemene Zaken en wenst de heer Kraan veel succes in zijn functie van commissaris Algemene Za- De^beer Kraan dankt zowel het bestuur als de ledenraad voor het in hem gestelde vertrouwen. Hij zegt graag als team met de andere e stuursleden te willen gaan opereren en zal zich volledig voor zijn nieuwe functie inzetten. Namens de ledenraad dankt de heer v.d. Zwaag de heer Kraan voor a het werk dat hij als ledenraadslid en de heer van Eijden voor al het werk dat hij als bestuurslid heeft gedaan en wenst beide heren veel succes in hun nieuwe functie. De voorzitter deelt mede in zijn openingswoord vergeten te hebben om de heer Bijvank als nieuw ledenraadslid te verwelkomen en doet dit alsnog bij deze. Hij hoopt op een langdurige en prettige samen werking met hem.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1987 | | pagina 25