19 afsluiten van vriendschappelijke wedstrijden, alles heeft dagelijks aandacht nodig. Nu is het zo dat de administrateur alles op zijn nek krijgt. Ook het hoofdstuk veiligheid wordt steeds uitgebrei der en verdient ruime aandacht. De heer van Wijk zegt dat er thans veel inkomsten komen uit het indirect gebeuren, dus verdere professionalisering is noodzakelijk, terwijl een taakafbakening een belangrijke zaak is, ook de mogelijk heden tot aangaan van verplichtingen moeten worden vastgesteld. De heer Smit merkt op dat diverse taken de werkzaamheden van Inter Football overlappen. De heer Bakker vraagt of de technisch directeur onder de algemeen directeur zal staan. De voorzitter zegt dat hij hier geen discus sie over wenst te voeren; beide functies zal je naast elkaar moeten zien; beslissingen blijven voorbehouden aan het bestuur. Voorts vraagt hij de leden van de ledenraad door handopsteking aan te geven of men voor de nieuwe functie is. Een ieder is het hiermee eens. Vervolgens ontstaat er een discussie wanneer de heer van Eijden zal aftreden als bestuurslid en per wanneer er een nieuwe kandidaat in zijn plaats zal worden gesteld. Op voorstel van de heer van Wijk wordt een maand de tijd genomen voor het stellen van een nieuwe kandidaat, waarna op donderdag 16 oktober (de volgende vergadering van de ledenraad) de verkiezing hiervoor zal plaatsvinden. 15. Rondvraag. Aan de rondvraag werd door de volgende ledenraadsleden deelgenomen: De heer Hordijk deelt de mening van het bestuur dat er een te groot gat bestaat tussen het betaalde voetbal en de jeugd, de heer Harms (te snel afvoeren van jonge spelers), de heer van Wijk (presentatie- gids), de heer Pil (contacten technische staf met collega's bij Telstar), de heer v.d. Zwaag (slechte P.R. middels krantenberichten over van Basten), de heer Blekkenhorst (te veel trainers bij Ajax), de heer Lindeman (deel opbrengst sponsoring reserveren), de heer v.d. Wal (functioneren jeugdcoördinator)de heer Potharst (A-trai- ner bij jongste jeugd) en de heer Henrichs (vervult Bruins Slot de functie die ooit voor Hassie van Wijk was gereserveerd). 16. Sluiting. Vervolgens sluit de voorzitter de vergadering. Vergadering van 16 oktober 1986. 1Opening. Aanwezig 24 leden; bericht van verhindering ontvangen van de leden F.M. Andriese, H.J.W. Pil en L.M. van Wijk en van de ere-leden

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1987 | | pagina 24