17 De behaalde elftalresultaten van hoog tot laag, in nationaal verband, kunnen «/ellicht op een juiste gang van zaken wijzen. Namens het bestuur Namens de Technische Commissie (w.g.) A.J. van Eijden. (w.g.) H.A. Smit. 9. Bespreking bestuursbeleid. Namens de ledenraad feliciteert de heer Kraan het bestuur met het ge voerde beleid in het seizoen 1985/1986. 10. Bestuursverkiezing. Aftredend zijn de penningmeester, de heer L.F. Bartels en de commis saris amateurvoetbal, de heer A.R. Been. Beide heren stellen zich herkiesbaar. Aangezien er geen tegenkandidaten zijn gesteld «/orden de heren bij acclamatie herkozen voor drie jaar. Applaus 11. Benoeming Technische Commissie. Deze bestond uit de heren: Sub-commissie A (betaald voetbal) A.J. van Eijden, voorzitter, J. Hordijk en A.W.H. van der Veen. Sub-commissie B (jeugdvoetbal) A.R. Been, voorzitter, C.C. Harms en H.A. Smit. De heren «/orden door het bestuur voor één jaar herbenoemd. 12. Vaststelling Officieel Orgaan. De vergadering gaat hiermede akkoord. 13. Verkiezing Commissie van Redactie. De commissie bestaat uit de heren: A. Harmsen, M. Middendorp en M.J.W. Middendorp. De heren stellen zich herkiesbaar. (Gelet dient te «/orden op het bepaalde in art. 2 van het Huishoudelijk Regle ment Er zijn geen tegenkandidaten gesteld, zodat de heren bij acclamatie voor 1 jaar «/orden herkozen. 14Mededelingen van het Bestuur. De voorzitter stelt dat hij zich ongerust maakt over het feit dat er nog steeds een gat bestaat tussen onze jeugd en de afdeling betaald voetbal. Zijns inziens is de technische staf toch uitgebreid genoeg om dit op te lossen. Vervolgens brengt hij naar voren dat de taken van de vijf bestuursleden steeds uitgebreider «/orden. Vooral door de komst van Sponsors, V.I.P.'s, Sky-Boxen en alle daar mee samenhangende besprekingen alsmede contacten met allerlei soorten overige instanties is het onvermijdelijk dat er in de huidige be stuursvorm steken vallen. Het bestuur «/enst dan ook een directeur algemene zaken aan te stellen, die direct verant«/oording schuldig is aan het bestuur met daarbij een goede terugkoppeling naar het bestuur.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1987 | | pagina 22