16 De heer Giariotten zegt dat de penningmeester meedeelde dat het con tract met de heer de Mos inmiddels is beëindigd en dat er zodoende enige ruimte is ontstaan, welke opmerking hem onduidelijk overkwam. De penningmeester zegt dat die ruimte inmiddels wel weer is opge vuld door het aantrekken van vier nieuwe spelers en o.a. de verho ging van het contract van Bosman. De heer Bakker zegt dat de investering totaal 3,75 miljoen gaat kosten, terwijl volgens hem als laatste cijfer 2,8 miljoen is ge noemd. Hierop wordt geantwoord dat de bouw van de eerste verdieping is meegenomen, dat er een nieuw dak op de ere-tribune geplaatst diende te worden, dat er nieuwe eisen van de brandweer zijn gekomen, dat het beton op de staantribunes op last van de politie gerepareerd moest worden en dat de toiletten reparaties behoefden. Hier staat tegenover dat alle Sky-Box-plaatsen op een enkele na voor f. 10.OOG, verkocht zijn. V/oor de meerdere uitgaven is pas opdracht gegeven nadat bekend was dat praktisch alle plaatsen zouden worden verkocht. Een bestemming voor de bouw van de eerste verdieping zal nog moeten worden gezocht. Ajax zal voorts mede investeren in de bouw van het nieuwe restaurant waar tegenover staat dat er 5 jaar lang een pacht van f. 60.000,zal worden ontvangen. Op een vraag van de heer v.d. Wal inzake gezondmakingsgelden ant woordt de voorzitter dat dit een korting betreft inzake de over schrijding van de begrotingsuitgaven waartegen Ajax in beroep zal gaan 6. Verslag van de Financiële Commissie. Namens de Financiële Commissie deelt de heer Lambregts mede, dat er in het afgelopen seizoen een goed overleg is geweest van de commis sie met het bestuur waarin de bouw van de Sky-Boxen zeer belangrijk was en ook goed gelukt is. Hij is van mening dat er een zuinig be leid is gevoerd en adviseert het bestuur décharge te verlenen voor het gevoerde beleid in het afgelopen seizoen, hetgeen geschiedt. 7. Vaststelling van de door de Financiële Commissie goedgekeurde begroting. De begroting wordt vastgesteld. 8. Verslag van de Technische Commissie. De Technische Commissie doet hierbij verslag van de werkzaamheden, verricht in het afgelopen verenigingsjaar. In tegenstelling tot de afgelopen jaren is de commissie in het sei zoen 1985/1986 slechts twee maal bijeen geweest. Enerzijds is dit een gevolg van het tot nu toe gevoerde, evenwichtige, technische beleid, anderzijds van de vaak directe onderlinge contacten van com missieleden In hoeverre de effecten van de nieuw ingeslagen weg op technisch ge bied, zoals: het taktisch spelconcept, de ver- en indelingen van trainingen, de begeleiding van elftallen, enz. zullen nawerken e.g. doorwerken is ook voor de T.C. nog niet te beoordelen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1987 | | pagina 21