12 Hieronder volgen de beknopte verslagen van deze ledenraadsvergade ringen JAARVERGADERING van 28 augustus 1986. 1Opening. Aanvi/ezig 24 leden, bericht van verhindering is ontvangen van de leden A. Boerkoel (die later wel aanwezig is) en A. Brandsteder. Verder aanwezig ere-voorzitter J. van Praag en de ere-leden W.F. Volkers en J.H. Westrik. 2. Ingekomen stukken. Behalve de schriftelijke afmelding van de heer Brandsteder voor de ze vergadering zijn er geen ingekomen stukken. 3. Vaststelling van de notulen van de vergadering, gehouden op 24 april 1986. Op blz. 3 staat ten onrechte vermeld dat de heer Kraan meedeelde dat men unaniem voor de bouw van Sky-Boxen en het nieuwe restaurant is en evenzo het aantal te plaatsen cabines. In beide gevallen hebben de ledenraadsleden bij handopsteking allen voor gestemd. Vervolgens worden de notulen ongewijzigd vastgesteld. 4. Jaarverslag van de secretaris over het vereniginqsjaar 1985/1986. De heer Westrik merkt op dat het zijns inziens onmogelijk is dat de heer Alberts is toegetreden tot de toto- en lotto commissie, aange zien de heer Alberts geen werkend- of ondersteunend lid is van de vereniging. (De heer Alberts is inmiddels ondersteunend lid gewor den De secretaris belooft een en ander uit te zoeken. De heer Middendorp heeft gelezen dat het technische abonnement is opgezegd bij Inter Football. Op zijn vraag wat dit abonnement in hield wordt geantwoord dat dit adviezen zijn over spelers, trainers e.d., welke adviezen overbodig werden na de aanstelling van de heer Cruijff. De heer v.d. Zwaag complimenteert de heer Neefjes met zijn voortrer- feliik eerste jaarverslag en dankt tevens de heer Kraan voor de af werking van dit verslag. 5. Jaarverslag van de penningmeester over het verenigingsjaar 1985/1986.' Het seizoen 1985/1986 heeft helaas niet aan al onze verwachtingen be antwoord. Het landskampioenschap ging uit onze handen naar P.S.V., maar de KNVB-beker kon weer op onze naam worden geschreven. Wederom werd Ajax in het Europacup-voetbal vroegtijdig uitgescha keld. Dat is natuurlijk jammer uit sportief oogpunt, maar als pen ningmeester voeg ik er aan toe: ook jammer uit financieel oogpunt. Het is nu eenmaal een gegeven, dat het financiële draagvlak van de betaalde topclubs in Nederland erg smal geworden is. Het Europese gebeuren is een onontbeerlijke financiële injectie voor het Neder-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1987 | | pagina 17