9 In het afgelopen verenigingsjaar werden 15 officiële bestuursver gaderingen gehouden. Hieronder volgen enige besluiten die in de bestuursvergaderingen werden genomen. Het bestuur zal de ledenraad voorstellen over te gaan tot het aan stellen van een directeur algemene zaken, dit in verband met de steeds toenemende taken, door de komst van Sponsors, Vip's, Sky-box houders en vele andere commerciële aktiviteiten. Er zullen reparaties worden verricht aan de houten banken op de vakken A en D. Met ingang van het seizoen 1986/1987 zullen alle Sky-box huurders, V.I.P. kaarthouders en de bestuursleden parkeren voor de vakken A, B, C en D. Op 22 november om 11.00 uur zullen de jubilarissen in de bestuurs kamer worden ontvangen. In verband met de drukte in de bestuurskamer zullen de twee grote tafels worden verwijderd, terwijl achterin bij de garderobe er een extra bar geplaatst zal worden. Besloten werd om op 7 en 9 augustus 1987 deel te nemen aan het toernooi Amsterdam 712. Op donderdag 22 januari 1987 zal ter gelegenheid van de opening van het Sky-box restaurant "Le Bocal" een feestavond worden georgani seerd voor de V.I.P.'s, de Sky-box huurders en de Sponsors. Er werd besloten, dat de heer A. Kraan bij de thuiswedstrijden van het le elftal de begeleiding van de scheids- en grensrechters op zich zal nemen. In de maanden april en mei zullen de bestuursleden Been, Kraan en Neefjes de lijsten doornemen van de uitgegeven parkeerkaarten en de indeling van de diverse terrassen. Door het bestuur werd de heer A. Kraan als gedelegeerde aan de Stu die- en Begeleidingscommissie toegevoegd. De jaarlijkse bijeenkomst van de bordjesclub zal op 12 maart 1987 worden gehouden in de bestuurskamer en de nieuwe ruimte van Maison van den Boer op de eerste verdieping. Er zal geen meerjarige overeenkomst met V.V.G.A. worden aangegaan inzake de huur van de twee velden. De contributies voor het verenigingsjaar 1987/1988 zullen met circa 10% worden verhoogd. De heer A. van Eijden zal voortaan als veiligheidsfunctionaris op treden De heer A. Kraan zal als vervanger van de heer A. Harmsen in de clubbladredactie plaatsnemen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1987 | | pagina 14