8 BESTUUR. Op 1 juli 1986 was het bestuur als volgt samengesteld: Voorzitter Secretaris Penningmeester Commisaris algemene zaken Commissaris amateur voetbal A. Harmsen J. Neefjes L.F. Bartels A.J. van Eijden A.R. Been. Aan de beurt van aftreden waren de penningmeester, de heer L.F. Bartels en de commissaris amateur voetbal, de heer A.R. Been, die zich beide herkiesbaar hadden gesteld. In de jaarvergadering van de ledenraad van 28 augustus 1986 werden beide heren bij enkele kandidaatstelling voor 3 jaar herkozen. Door de aanstelling van de heer A.J. van Eijden tot directeur alge mene zaken, moest voor de functie van commissaris algemene zaken een nieuwe kandidaat worden gesteld. In de ledenraadsvergadering van 16 oktober 1986 werd de heer A. Kraan bij enkele kandidaatstelling voor 2 jaar gekozen. Dit jaar is aan de beurt van aftreden de voorzitter de heer A. Harm sen, die zich herkiesbaar stelt. De samenstelling van het bestuur werd op 16 oktober 1986 als volgt: Voorzitter A. Harmsen Secretaris J. Neefjes Penningmeester L.F. Bartels Commisaris algemene zaken A. Kraan Commissaris amateur voetbal A.R. Been. Nadat aan het einde van het seizoen gebleken was dat de samenwerking in het bestuur niet op redelijke wijze voortgezet zou kunnen worden, werd er een commissie gevormd bestaande uit de leden: K. Bakker 2e vice-voorzitter ledenraad J. van Praag ere-voorzitter H. van der Zwaag le vice-voorzitter ledenraad. Er werden gesprekken gevoerd, zowel met de voorzitter als met de pen ningmeester, waarna de vice-voorzitter van de ledenraad het wenselijk vond de gekozen leden van de ledenraad, inclusief de ere-voorzitter, bijeen te roepen. Tijdens deze bijeenkomst werd uitvoerig gediscusieerd over het func tioneren van het bestuur. De vergadering werd besloten met een pei ling, waaruit bleek dat de overgrote meerderheid, wanneer zij voor de keus gesteld zouden worden, liever met de voorzitter dan met de penningmeester door zouden willen gaan. De zaterdag na deze bespreking heeft de penningmeester zijn functie ter beschikking gesteld.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1987 | | pagina 13