3 ALGEMEEN. Na een ambtsperiode van 22 jaar als secretaris van onze vereniging besloot de heer J.H. Westrik zijn loopbaan te beëindigen. Gedurende al die jaren toonde hij zich een uitstekend bestuurslid. Terecht besloot het bestuur hem op vrijdag 13 september een af scheidsreceptie aan te bieden. Vele sportvrienden maakten van de gelegenheid gebruik om de heer Westrik de hand te schudden. Namens het Gemeentebestuur kwam burgemeester van Thijn endeK.N.V.B. werd vertegenwoordigd door de heer J. Jaspers, welke laatste hem het Gouden Bondsinsigne opspeldde. De volgende leden ontvielen ons in' het afgelopen verenigingsjaar door de dood: Ere-lid R.P.J. Vunderink. Werkende leden W. Addicks, A. Gerritsen, A. Jansen, A. Velleman en J.M. Zwaan. Ondersteunende leden H. Haarms, G. Mosman en N. Westphal. Tevens overleden twee oud-leden, t.w. J. Ledegang en F.J. v.d. Meijden Dat zij mogen rusten in vrede. Traditioneel ontving het bestuur op zaterdag 7 november 1985 de le den, de meesten vergezeld door hun echtgenoten, die in dit vereni- gingsjaar 25, 40, 50 of 60 jaar lid van de vereniging waren. Deze leden waren: 25 jaar lid F.M. Andriese, A.H. Barentsen, A.L. Blekkenhorst, C.A. van Eijden, J. Helman, A. Hordijk Jr., H.J. Pelser en A.W.H. v.d. Veen. 40 jaar lid N. Klok, J. Neefjes en E. Schetters. 50 jaar lid G.J. Beumer, G.F.H. Gischler en C.C. Kamlag. 60 jaar lid W.D. Dronkers en P. Paternotte. Voorzitter A. Harmsen reikte de jubilarissen de diverse onderschei dingen uit, met voor een ieder een kort overzicht, door W. Schoe- vaart en M.J.W. Middendorp samengesteld, van hun staat van dienst in de vereniging. Komende maand november zullen de volgende leden door het bestuur worden gehuldigd: 25 jaar lid geen. 40 jaar lid G.K. Drager, G. van Mourik en H.F. Twelker. 50 jaar lid C.J. ter Beek, A. Estié en J. Lambregts. 60 jaar lid J.P. Arens, W.L. Hangard en J.J. Verburgt. 70 jaar lid G. de Jongh. 75 jaar lid J. de Boer Sr.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1986 | | pagina 8