57 C. v.d. Hart C.J.J. Roubos D.D.W. de Groot H.J.G. Borman M.A. van Maarschalkerweerd C.M. Koppelaar Assistent van H.J. Cruijff, scouting en wedstrijd-analyses; 3e elftal en jongere jeugd; Juniores A 2 en B 1; Jongere jeugd; Jongere jeugd; Loop- en springtechniek, krachtcen trum. Door ziekte van de heer C.J.J. Roubos werd de heer W. Rijsbergen toegevoegd als trainer voor de jongere ieugdelftallen. Van vorengenoemde heren waren H.J. Cruijff, S. Kohn, A.R.J. Bruins Slot en C. v.d. Hart bij ons in volledige dienst en de anderen op part-time basis. MEDISCHE STAF. Op 1 juli 1985 waren de volgende heren bij ons werkzaam: Dr. A.B. Stibbe Clubarts; Dr. G. Groot St. Lucas Ziekenhuis; P.H. van Dord Fysiotherapeut; R. Koster Masseur; S. Vonk Masseur. De E.H.B.O.-hulp gaat op al onze velden via de E.H.B.O.-omroepcen- trale Voor de keuringen van onze spelers vóór het begin van het seizoen en het maken van röntgenfoto's bij blessures tijdens de competitie en tevens voor het geven van medische adviezen kan altijd een beroep worden gedaan op het Sint Lucas Ziekenhuis, hetgeen zeker woorden van dank waard is. 1 ii- <ii RECLAME. Het afsluiten van contracten voor het maken van reclame op ons com plex was door het bestuur weer in handen gegeven van het bureau Inter Football, dat zich goed kweet van deze opdracht. De eindbeslissing en het tekenen van de contracten lag vanzelfspre kend in handen van het bestuur. VERPACHTINGEN. Pachter van het horeca-gebeuren in ons stadion bleef de B.V. de Vecht, dochtermaatschappij van Heineken B.V. De dagelijkse leiding was we derom toevertrouwd aan de heren Hafkamp en van Wagtendonk. Op het complex Voorland bleef de exploitatie in handen van Karei en Tom Kamlag. Het contract met de reclamestudio A.K.A. voor het maken van reclame via onze geluidsinstallatie werd weer met 1 jaar verlengd. ++++-H-++++++

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1986 | | pagina 62