55 10. Rapport van de Financiële Commissie (art. 24, lid 13, van de sta- tuten) De heer van Wijk wijst op het aanzienlijke negatieve vermogen, maar hier staan wel de waarde van de spelers en het stadion tegenover, welke beiden niet geactiveerd zijn. Er is een ruim financieel ver lies geleden, maar dit is door ons geaccepteerd om zo lang mogelijk te streven naar de top. Mede gezien de ruime toelichting van de pen ningmeester heeft de Financiële Commissie geen behoefte aan verdere toelichting van de cijfers en adviseren u derhalve de penningmeester en de overige leden van het bestuur décharge te verlenen voor het gevoerde beleid. 11. Statutenwijziging. Het bestuur stelt voor: Artikel 22, lid 4, te wijzigen in lid 5, in te lassen een nieuw lid 4 luidende als volgt: Zodra de leden de leeftijd van 70 jaar hebben bereikt kunnen zij niet meer in aanmer king komen voor een (her)verkiezing voor het bestuur en de leden raad Alleen de heer van Minden is hierop tegenzodat de vergadering ak koord gaat met de statutenwijziging. 12. Rondvraag. Alleen de heer van Minden stelt een vraag over het verkrijgen van plaatskaarten bij uitwedstrijden. 13. Sluiting. De voorzitter zegt dat een ieder heeft kunnen zien dat het bestuur anders is samengesteld dan in het verleden. Morgenavond zal er in de bestuurskamer van het Ajax-stadion een receptie worden gehouden ter gelegenheid van het afscheid als secretaris van de heer Westrik. Hij dankt de heer Westrik voor de steun die hij als voorzitter van hem mocht ontvangen, met name in de aanvangsperiode van zijn voor zitterschap. Luid applaus De voorzitter wenst een ieder wel thuis.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1986 | | pagina 60