54 plaatsgevonden tezamen met de huldiging van de kampioenselftallen bij de jeugd in juni 1985. 3. Ingekomen stukken. Er zijn geen ingekomen stukken. 4. Notulen van de vergadering van 13 september 1984, gepubliceerd in het A.jax Nieuws no. 2 van oktober 1984. Aangezien niemand op- of aanmerkingen heeft u/orden de notulen onge wijzigd door de voorzitter vastgesteld. 5Verkiezing van 8 leden voor de ledenraad. Aftredend zijn de heren: A. Brandsteder, C.C. Harms, H.P.J. Henrichs, J. Hordijk, J.H. Potharst, H.A. Smit, C.A. van der Wal en H. van der Zwaag. De 8 leden stellen zich herkiesbaar. Aangezien er verder geen kandidaten zijn gesteld zijn de heren her benoemd 6. Verkiezing van de 3 leden van de Financiële Commissie (art. 24, lid 3, van de statuten). Aftredend zijn de heren D. Keijzer, Ir. J. Lambregts en Drs. L.M. van Wijk. De heren stellen zich herkiesbaar. Aangezien er verder geen kandidaten zijn gesteld, stelt de voorzit ter voor de heren te herbenoemen. De vergadering gaat hiermede ak koord 7. Verkiezing van een plaatsvervangend lid van de Financiële Com- missie (art. 24, lid 3, van de statuten). De heer H.J.W. Pil stelt zich herkiesbaar. -f Aangezien er verder geen kandidaten zijn gesteld stelt de voorzit ter voor de heer Pil te herbenoemen. De vergadering gaat hiermede akkoord. 8. Jaarverslag van de secretaris over het verenigingsjaar 1984/1985 waarin opgenomen een verslag over de werkzaamheid van de leden- raad De voorzitter vraagt of iemand op- of aanmerkingen heeft op het meer dan 100 pagina's tellende verslag. Aangezien dit niet het ge val is, dankt de voorzitter de secretaris voor zijn uitstekende verslag. Applaus II! 9. Jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 1984/1985. Aangezien er geen vragen zijn dankt de voorzitter de penningmeester voor het verslag. Applaus

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1986 | | pagina 59