53 VERGADERINGEN. In het afgelopen verenigingsjaar werden 6 vergaderingen van de le denraad gehouden, waarvan onder het hoofdstuk "Ledenraad" reeds uittreksels zijn opgenomen. Hieronder volgt een verslag van de Jaarlijkse Algemene Ledenverga dering gehouden op 12 september 1985. Aangezien het vereiste aantal leden niet aanwezig is wordt besloten de 2e vergadering om 20.30 uur te laten aanvangen. Verslag Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering. 1. Opening. Voorzitter Harmsen heet alle aanwezigen welkom. Aanwezig zijn 62 werkende en 14 ondersteunende leden. De voorzitter betreurt de geringe opkomst van de leden voor deze vergadering. Voorts is hij van mening dat het behaalde kampioenschap van Neder land in het seizoen 1984-1985 één van de slechtste van de laatste jaren is. Hij deelt mede dat het bestuur het noodzakelijk heeft gevonden dit seizoen een technisch direkteur aan te stellen. In verband met een bij de V.V.O.N. gedeponeerde klacht zal binnenkort met de K.N.V.B. worden gesproken over het functioneren van J. Cruijff. Het is nu reeds duidelijk dat Cruijff ons voetbal een ander aanzien heeft gegeven, alleen de competitieresultaten vallen op dit moment nog wat tegen. De publieke belangstelling is gelukkig wel gestegen. Plaatsing voor Europacupvoetbal is voor Ajax noodzaak, kampioen van Nederland wor den echter niet. Vermoedelijk zullen er binnenkort een paar spelers vertrekken. De voorzitter spreekt de wens uit dat door het aanstellen van een technisch direkteur en een technisch coördinator er hopelijk geen jeugdig talent meer verloren gaat, zodat minder vaak tot aankoop van nieuwe spelers moet worden overgegaan. Vervolgens vraagt de voorzitter enkele ogenblikken stilte ter nage dachtenis aan de leden die ons in het afgelopen jaar zijn ontvallen. Leden van verdienste G. Eischer en G.H. Ziegeler. Werkende leden J. Bonneveld, J. Grootenboer, F. Hendriks, L.P.F. Koppen en J. Slot. Ondersteunende leden W. Alberti, W.G.P. v.d. Burg, B.L. Bouwman en W. ter Heulen. Na 30 juni 1985 zijn overleden het ere-lid R.J.P. Vunderink en het werkend lid W. Addicks. 2. Huldiging van de kampioenselftallen Ajax 3 en 4. Dit punt is komen te vervallen aangezien de huldiging reeds heeft

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1986 | | pagina 58