50 controleren van de formulieren en deze te voorzien van een stempel. Zodra is vastgesteld dat de zaak financieel klopt, moeten de formu lieren naar het kantoor van de K.N.V.B. afd. Amsterdam u/orden ge bracht. Helaas lopen de opbrengsten van de Toto- en Lottogelden van jaar tot jaar terug, zodat moet worden verwacht, dat ook de opbrengst bij Ajax minder zal zijn. Niettemin worden de commissieleden, die er weinig of niets aan kun nen doen dat de opbrengst terugloopt, namens het bestuur hartelijk dank gezegd voor de door hen verrichte werkzaamheden in het afgelo pen verenigingsjaar. CLUBAVOND COMMISSIE. Op 1 juli 1985 bestond deze commissie uit de volgende leden: E.W. Bormann; P.J. Mendes; W.H. Rossen; J.A. Schouwenburg. Het is algemeen bekend dat de clubavonden de laatste jaren steeds minder worden bezocht, vooral dit seizoen vormde een dieptepunt. De commissie overweegt de clubavond met ingang van het nieuwe sei zoen bij Karei Kamlag te gaan houden, af te stappen van de traditio nele vrijdagavond en over te gaan naar de donderdagavon Woorden van dank namens het bestuur aan de commissieleden voor de door hen verrichte werkzaamheden in het afgelopen seizoen. TERREIN- EN 0NDERH00DSC0MMISSIE. Op 1 juli 1985 bestond deze commissie uit de volgende leden: H.J.W. Pil; J.D. Sebus en L.E. Bartelsvoorzitter, zodat in de samenstelling geen wijziging is gekomen. Het afgelopen seizoen spitsten de werkzaamheden zich vooral toe op de bouw van de nieuwe boxen en het restaurant. Vele besprekingen zijn voorafgegaan aan het definitieve besluit om met de bouw te starten. Inmiddels zijn de werkzaamheden begonnen en zal het de komende weken de grootste zorg zijn om alles op tijd gereed te krijgen. Veel sterkte aan de commissie en namens het bestuur woorden van dank voor het vele werk in het afgelopen seizoen voor Ajax verricht. ++++-H-H-++++

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1986 | | pagina 55