46 ONTSPANNINGSCOMMISSIE. In de samenstelling van de commissie is geen wijziging gekomen, zo dat deze op 1 juli 1985 wederom bestond uit de heren: H. Braakman - voorzitter; A.L. van Zoest - secretaris; H.P.J. Henrichs - penningmeester; H.A. Hak iec|en< M. van Teunenbroek) De commissie organiseerde voor de 9e maal, in samenwerking met de jeugdcommissie, het jaarlijkse Sint Nicolaasfeest op zaterdag 7 de cember 1985 voor D- en E juniores in het sportcentrum "Wethouder E.B. Duran" te Diemen. In het programmaboekje stond een overzicht van alle activiteiten die zouden plaatsvinden. Verder een leerzame handleiding, ondersteund door tekeningen, over het nut van een warming-up voor een wedstrijd. Om 9 uur werd begonnen met het zaalvoetbaltournooi; de finale ging tussen de ploegen van Maarschalkerweerd en Henrichs, uitslag 6-2. Van 12.00 - 13.00 uur zwemmen, waarna van 13.00 - 14.00 uur in het restaurant de lunch werd gebruikt. Vervolgens trok de jeugd naar de filmzaal voor een twee uur durende film. Inmiddels waren Sint en Piet gearriveerd, onverwacht vergezeld door twee Pieten op racefietsen. Sint en Piet bleken insiders te zijn van het Ajax jeugdvoetbal, daar sommigen goedwillend en anderen wat vermanend werden toegesproken. Tot slot kreeg de jeugd bij het weggaan een cadeautje en bleven de genodigden nog een uurtje gezellig bijeen. De commissie kon terugzien op een uitstekend geslaagde dag. Een andere activiteit van de commissie is de verkoop van Ajax-souve- nirs bij de thuiswedstrijden van het eerste elftal. Namens het bestuur dank aan de commissieleden voor hetgeen zij in het afgelopen jaar voor Ajax en in het bijzonder voor de jeugd hebben gedaan. +-+++++++++++

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1986 | | pagina 51