24 7. Sluiting. De voorzitter sluit voorlopig de vergadering. Opening. De voorzitter heropent de vergadering waarbij uitsluitend de vol gende punten aan de orde zullen komen. a. Vaststelling van de notulen van 14 april 1986. Nadat de naam Neefjes is gewijzigd in Been op blz. 1 regel 7 worden de notulen ongewijzigd vastgesteld. b. Sky boxen in het Ajax-stadion. De voorzitter deelt mede dat door Inter Football bij de huidige Ajax' relaties is gevraagd of er belangstelling bestaat voor de z.g. Sky boxen. Van de mogelijk te plaatsen 100 stoelen bestaat nu reeds belangstelling voor 52 hiervan. De heer Bakker vraagt of er konsekwenties bestaan voor het aantal VIP's indien deze doorschuiven naar de Sky boxen. De voorzitter zegt dat er een wachtlijst van 10 a 15 stuks voor de VIP plaatsen bestaat. De heer Kraan vraagt of I.F. een percentage ontvangt van de op brengst van de Sky boxen. De penningmeester antwoordt dat I.F. een eenmalig bedrag zal ontvangen. De heer Kraan is van mening dat het toch een bepaald vertrouwen geeft dat er nu reeds namen zijn genoemd van personen en bedrijven die belangstelling hebben voor een Sky box. De heer Waas vraagt of zijn idee juist is dat de vaste inkomsten van Ajax dienen te worden verhoogd om te trachten de kwaliteit op het veld voor de komende jaren enigszins te garanderen, hetgeen de voorzitter bevestigt. De heer Henrichs vraagt of men bereid is drie jaar vooruit te beta len. De voorzitter zegt dat men 1 jaar vooruit wil betalen. De heer Lambregts wijst op het geringe bedrag aan rente voor finan ciering in vergelijking met bijvoorbeeld de marge bij verkoop van een speler, welke marge ongeveer even groot is. De heer Gianotten vraagt hoe het staat met de kandidaten voor het pachten van het restaurant. De voorzitter antwoordt dat het bestuur met twee gerenommeerde mensen bezig is. De heer Lindeman vraagt of de 100 extra plaatsen in de Sky boxen wel terecht kunnen in het nieuwe bestuurskamer/restaurantgedeelte, welk plaats biedt aan 60 personen. De penningmeester is van mening dat niet alle 100 nieuwe plaatsen tegelijk bezet zullen zijn en voorziet dan ook geen problemen. De heer Kraan vraagt hoe groot het verschil in kosten is, indien men 2 of 4 cabines plaatst. De voorzitter zegt dat dit f. 400.000,verschil uitmaakt. Nadat er een pauze is ingelast, vraagt de voorzitter de mening van de ledenraad De heer Kraan deelt mede dat men unaniem voor de bouw van de Sky boxen en het nieuwe bestuurskamer/restaurantgedeelte is.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1986 | | pagina 29