23 Vergadering van 24 april 1986. 1Opening. Aanwezig zijn 24 leden, bericht van verhindering ontvangen van de leden Smit en van Wijk en van de ere-leden de Boer, de Jongh en Westrik. Voorts heet de voorzitter welkom de ere-voorzitter van Praag en de ere-leden Timman en Volkers. Verder aanwezig de bestuursleden Been en van Eijden en administra teur Holsheimer. 2. Ingekomen stukken. Er zijn geen ingekomen stukken. 3. Vaststelling van de notulen van de vergadering, gehouden op 6 februari 1986. De notulen worden ongewijzigd vastgesteld. 4. Het bestuur stelt voor de contributies, bijdrage en entreegeld voor het verenigingsjaar 1986/1987 ongewijzigd te laten. De vergadering gaat hiermede akkoord. 5. Mededelingen van het bestuur. De heer Neefjes deelt mede dat de akte inzake statutenwijziging is gepasseerd. Artikel 22, lid 4, is gewijzigd in lid 5. Ingelast is nieuw lid 4: Zodra de leden de leeftijd van 70 jaar hebben bereikt kunnen zij niet meer in aanmerking komen voor een (her)verkiezing voor het be stuur en de ledenraad. De voorzitter deelt mede over eventuele transfers nog niets te kun nen zeggen. Voor spelers die mogelijk weggaan zullen anderen moeten komen. Verder is het nog een vraag waar de bekerfinale gespeeld gaat worden. Rotterdam lijkt niet zo'n goede mogelijkheid. De heer Lindeman zegt, nadat de financiële cijfers zijn uitgedeeld, dat de cijfers niet zo'n somber beeld geven. De voorzitter denkt dat seizoen 1983/1986 op nul zal eindigen. Op een vraag van de heer Henrichs antwoordt de voorzitter, dat aan opbrengst van vriendschap pelijke wedstrijden dit seizoen niet veel meer zal binnenkomen. 6. Rondvraag. Tijdens de rondvraag worden vragen gesteld door de leden: Kraan (K.N.V.B. beker finale in Rotterdam), van der Zwaag (claim van K. Molenaar van f. 50.000,bij Ajax), Blekkenhorst (terugdringen personeelskosten, teveel trainers op loonlijst). Tot slot deelt de voorzitter mede, dat zojuist Jan Wouters van E.C. Utrecht een driejarige overeenkomst met Ajax heeft getekend.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1986 | | pagina 28